Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 25.03.2019 08:17
  Kníže a soudruh. Schwarzenberg je potomkem české šlechty ...

  Read more...

   
 • 25.03.2019 08:16
  To co jste napsal o Sajidu Javidovi angl. ministru ukazuje, že ...

  Read more...

   
 • 25.03.2019 08:12
  Dobrý den, potkal jsem se s Milanem i jeho otcem. S generálem/H.Pík ...

  Read more...

   
 • 24.03.2019 22:22
  Při své cestě hledání pravdy, jsem objevil pár základních ...

  Read more...

   
 • 24.03.2019 21:17
  Zdravím, pane.. není mi jasné oč vám jde.. Budu tedy ...

  Read more...

   
 • 24.03.2019 20:59
  Podle mě celá novela ex. zákona, pod kterou je podepsaná ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Předseda vojenského výboru NATO, český generál Petr Pavel, poskytl zahraničním novinářům rozhovor, ve kterém upozorňuje na nebezpečí, jež hrozí Evropě ze strany Ruska. Nabízíme vám ve videu podstatnou část tohoto interview.

„Ruské vojenské kapacity - konvenční i jaderné, jsou významné,” říká generál Pavel. „A nemůžeme nevidět, že se nadále zvětšují. Proto musíme reagovat a musíme ujistit nejenom naše obyvatele, ale všechny naše spojence, že máme dostatečné odstrašující prostředky a v případě nutnosti dostatečné prostředky k obraně,” dodává předseda vojenského výboru NATO.

O vztahu k Rusku mluvil i bývalý hlavní poradce amerického prezidenta Steve Bannon. Jeho slova byla ale zcela jiná. „Nenávist proti Rusku je dnes desetkrát větší, než tomu bylo za studené války,” říká Bannon. „Současná ekonomika Ruska je srovnatelná s Itálií. Je menší, než jakou má stát New York. Zmenšili jsme ji na deset stop. A ani tak nejsou velcí. Je to kleptokracie. Jsou vedeni špatnými lidmi. Dělají špatné věci. Ale my se teď musíme soustředit na něco jiného - na vytvoření geostrategického konceptu proti síle, proti nevypočitatelné síle, síle, jaké jsme ještě nikdy nečelili - a to je Čína.”

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/nemuzeme-nevidet-jak-rusko-zbroji-rika-cesky-general-petr-pavel-a-mluvi-o-nebezpeci-jez-hrozi-evrope-47927?seq-no=5&dop-ab-variant=&source=clanky-home

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (3 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)