Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

čt srp 13 @08:30 -
OS Trutnov Pavel Wonka

Nejnovější komentáře

 • 14.07.2020 11:59
  Právo a spravedlnost - demokratický řád lidských práv a svobod ...

  Read more...

   
 • 12.07.2020 09:16
  Můžeme mluvit o pravdě či o pravdách jak dlouho chceme. Děláme ...

  Read more...

   
 • 10.07.2020 09:30
  Je to stále stejné. Komunistická strana jde svým směrem svými ...

  Read more...

   
 • 08.07.2020 12:13
  Je to stále stejný nezpůsob jednání komunistů, vůči jinými ...

  Read more...

   
 • 07.07.2020 22:32
  Někteří naši poslanci nesnáší svobodu projevu. Skončí jako ...

  Read more...

   
 • 07.07.2020 21:57
  Kritik Kadyrova zastřelen ve Vídni. Tento stát všechno prohraje ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Vesely Xaver LubosPíšete, že nemáte žádný majetkový vztah s XTV, která – dle veřejně dostupných zdrojů vč. novinových článků – sídlí na Vaší soukromé adrese? Na adrese Vašeho trvalého bydliště? Pokud toto není pravda, tak se Vám omluvím. Pokud je to pravda, očekávám další omluvu od Vás.

Dlouho jsem Vás bral vážně, dokonce i potom, co jste mě s panem Hejmou lživě pomlouvali v XTV. Vaši veřejnou omluvu jsem přijal, ale nikdy jsem neřekl, že Vaše lhaní, které s bývalým agentem StB Hejmou tak často v XTV provozujete, nepovažuji za hanebné. Většinu toho, co v současné době děláte, pane Veselý, považuji za hanebné. Jsem si vědom, jaká smršť zkreslených pitomostí a útoků zase přijde z dezinformačních proruských Parlamentních listů, které Vás brání ze všech sil. Přitom, Xavere, vyjadřuji jen svůj názor na věci, se kterými nesouhlasím. Jako normální občan České republiky. To stále ještě mohu, i když Vy a XTV děláte všechno pro to, aby čeští občané svobodně už dlouho mluvit nemohli. Ostatně, nemíříte do Rady České televize náhodou právě kvůli tomu? Nejste náhodou kvůli tomu nasazen i v Českém rozhlase? Přeji hezký den a zdravím.

 

Jan Hrušínský

https://www.forum24.cz/delate-vse-proto-aby-uz-cesi-nemohli-mluvit-svobodne-vzkazuje-hrusinsky-xaverovi/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

* * *

Xaver Luboš Veselý chce do Rady ČT? Jediný majitel pravdy, který nechá lhát a pomlouvat svými hosty druhé bez mrknutí oka… 

* * *

Tento podivný pán je v médiích nazýván „držák mikrofonu“, což v drtivé většině jeho rozhovorů nebude nikdo rozumný a objektivní jistě vyvracet. Zve si do svých pořadů i dost pochybné charaktery, které nechá lhát a pomlouvat slušné lidi, aniž by se jich zastal, nebo jim také dal prostor. Nemůže nevědět co ví celá země. Mezi kandidáty do Rady ČT jsem jeho jméno nenalezl – viz odkazy níže.  Tak se snad začíná „blýskat na lepší časy“?

https://www.psp.cz/sqw/text/orig2.sqw?idd=168960

https://www.psp.cz/sqw/text/orig2.sqw?idd=168961

Tento rok je podle čínského kalendáře ve znamení „krysy“ – znamená začátek obnovení komunikace mezi lidmi – cca 12-letého období. Pokud začneme přirozeně sami mezi sebou komunikovat, nebudeme mít takovou potřebu dívat se na životy druhých a začneme žít životy své. Potom podobní „Xaverové“ skončí a s nimi i jejich slouhovství, jdoucí proti zájmům země a jejího obyvatelstva. Společnost mravně kolabuje. Důkazem jsou i takovéto typy, které by ve vyspělých společnostech neměly možnost působit na veřejnost ve veřejnoprávních médiích.

 

Jan Šinágl, 5. 2. 2020

* * *

Hrušínský ke Xaverovi: Nevěřil jsem, jak veliké hrubosti a sprostoty je schopen

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (2 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)