Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Nejnovější komentáře

 • 18.05.2018 16:15
  Další poznatek je, že muži vychovaní v rodinách podpapučových ...

  Read more...

   
 • 18.05.2018 16:04
  Za více než 40 let práce v oblasti rodinné politiky v ...

  Read more...

   
 • 17.05.2018 19:03
  Samozřejmě i Rudá armáda byla již 17.dubna 1945 v Brně. Na ...

  Read more...

   
 • 17.05.2018 18:55
  Dodá KOSMAS.cz Velkoobchod s knihami. tel. 226 519 800 ...

  Read more...

   
 • 17.05.2018 16:04
  Prosím o sdělení, kde je možné zakoupit knihu Práce je čest aneb ...

  Read more...

   
 • 17.05.2018 08:31
  Pane Horský, jakmile výměna názorů spadá do osobní roviny ...

  Read more...

Strojový překlad


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

LN DR Antibabisovci 170118Vysílala ji přímo ČT i ČT 24 přímým přenosem. Kupodivu v iVysílaní ČT 24 není, kdy jinak je tam vše od 5:59 hod. včetně popisek a snadného nalezení (viz 17.1.2018). DneLN Krecek Chirac 160118 16.1.2018 začíná iVysílaní ČT 24 najednou až od 9:00 hod.? Když nakliknete vysílaní ČT 24 ze dne 16.1.2018, objeví se vysílání ze dne 17.1.2018?! Teprve Divácké centrum ČT mne nanavigovalo, kde se záznam nalézá – ZDE (od 1:35:48 hod. bez popisek), tedy drtivá většina diváků ho sama nenajde. Zrovna tak v Událostech ČT dne 16.1.208 žádný záznam, ani ukázka z této závažné TK? Jakoby zde někdo plnil, dost hloupě, něčí přání? To má být ta proklamovaná vyváženost zpráv a informací veřejnoprávní ČT?! Video z TK je jinak na webových stránkách LN, odkud jsem ho převzal pro svůj YouTube kanál a pomohl tak s jeho šířením. Tento záznam z TK Babiše a Faltýnka by mělo shlédnout co nejvíce současných i budoucích voličů, aby si uvědomili a pochopili o co v pseudokauze Čapí hnízdo jde. Závěr TK je alarmující a výzvou každému z nás! 50 milionů můžete na Čapím hnízdě vidět ve vytvořené hodnotě. Na druhé straně nemůžete nikde vidět stamiliardové „hodnoty“, které díky zkorumpovaným polistopadovým politikům a jejich stranám, sloužícím sobě a mocným v pozadí, zmizely. Kdyby PČR a média věnovala takovou „pozornost“ všem politikům a nejen v Parlamentu, jakou věnuje Babišovi a Čapímu hnízdu, tvořili by slušní a poctiví politici drtivou menšinu (doporučuji Reportéry ČT ze dne 15.1.2018 a populistickou morální zrůdu Tomia Okamuru). Za to by mohli bez zábran pracovat, sloužit zemi na jejím občanům daleko lépe, než zkorumpované struktury. O to dnes jde! Babiš zná matrix, nedá se koupit. Ti co jsou proti němu odhalují kdo ve skutečnosti jsou – od hlupáků, slouhů až po zločince v „bílých rukavičkách“. Jeden člověk to sám nedokáže, podpoří-li ho slušní a poctiví – společně to dokážeme!

Kontrolní otázka? Proč se média stejně intenzivně jako o OLAF nezajímají o dokumenty a protokoly z jednání ROP Střední Čechy, schvalující dotaci pro Čapí hnízdo a odpovědné osoby, které dotaci schválily a podepsaly? Alena Vitásková byla dnes zproštěna obžaloby po pěti letech soudů (!), kdy ji média vláčela a pomlouvala. Omluví se média, nebo budou mlčet? Presumpce neviny našim mnoha zkorumpovaným politikům moc „nevoní“, ale jako „demokraté“ se na ni budou hned odvolávat, pokud by byli sami obviněni. Že by být obviněni měli je přesvědčena většina občanů!

Nedopusťme, aby pseudokauza Čapí hnízdo umožnila pokračování miliardových krádeží prostřednictvím korupčních struktur, vytvořených ve správě státu polistopadovými politiky a jejich stranami. O službě zemi jen mluvili, ale kradly kde mohli.

Bude třeba změnit i volební zákon, aby lidé volili skutečné osobnosti a ne kandidátky, kdy je hlas voliče flagrantně zneužíván a zvolen občanem zákonodárcem často ten, komu by slušný občan-volič nikdy svůj hlas nedal, natož aby tyto neschopence ještě pomáhal živit ze svých daní. Tzn. změnit volební zákon tak, aby si politické subjekty nemohly dovolit dát na kandidátky nekvalitní lidi – např. přímou volbou do kandidátek, nebo rovnou přímou volbou občanů zákonodárců, kdy klasické strany už ztrácejí význam. Že to jde ukazuje i práce nové vlády, tak proč by to nemohlo jít také ve Sněmovně. Důkazem je i Senát.  

Andrej Babiš aneb Čert malovaný na zeď

Jan Šinágl, 17.1.2018

Historie Čapího Hnízda taková jaká byla a je

Jak Kalousek studoval angličtinu na MO a jiné utajené příběhy…?!

Pavel Fischer: S Babišem bych spolupracoval, je to profesionál

Volba presidenta ukáže, zda se země už probouzí z „totalitní narkózy“

* * *

Předseda Rady ČT Jan Bednář mi „odpověděl“...

Pokud se dostavíte na veřejné zasedání Rady ČT jako veřejnost, musíte napřed sdělit o čem chcete hovořit?! Potom budou radní (dle stanov) hlasovat, zda smíte promluvit na zasedání kontrolního orgánu veřejnoprávní ČT… Svoboda slova a projevu končí před dveřmi, kde tato podivná rada zasedá. Mimochodem její člen Jaroslav Maxmilián Kašparů měl vyhotovovat znalecké posudky bez toho, že by zkoumanou osobu viděl. Při jeho počtu titulů nepochybně dokáže „posuzovat“ jistě bezchybně i na dálku… J.Š.  

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.60 (5 Votes)
Share
Přidat komentář