Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 17.07.2019 23:40
  Tehdy za nácků se také obchodovalo s hnědou totalitou. Zvláště ...

  Read more...

   
 • 17.07.2019 18:32
  Vzpomeňme na zpěvačku a slavnou filmovou herečku MARLEN ...

  Read more...

   
 • 16.07.2019 08:38
  Mnozí ohnuli páteř, ale mnozí ji také dokázali narovnat.

  Read more...

   
 • 15.07.2019 09:18
  Tomáš Pecina: Karel Gott byl po celá 70. léta symbolem ...

  Read more...

   
 • 08.07.2019 10:58
  V jednotě proti Babišovi jako za komunistů! Ten člověk musí být ...

  Read more...

   
 • 08.07.2019 09:06
  Na tom přece nemůže být nic až tak složitého, chce to udělat ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Aktualizováno 28.4: rozhovor s jednou obětí soudce Nováka. Další článek následuje. J.Š.

Protože reportér Klíma zamlčuje ve svém pořadu některé zásadní informace či uvádí nepřesné, připomínám informace z mého článku ze dne 23.2.2018, včetně konkrétních jmen a mé korespondence s odpovědnými soudy. Jméno dementního soudce reportér neuvádí, protože se prý jedná o nemocného člověka. Proč jsou ale zamlčována jména odpovědných a jména soudů? Nemocnému soudci neublíží a veřejnost má právo znát jména odpovědných, veřejných osob, které roky nekonaly, ačkoliv věděly. Asistentky roky poslušně opisují  nesmysly dementního soudce… Jakou "chorobou" asi trpí ony? Díky nečinnosti odpovědných mohou existovat potenciálně stovky nespravedlivých soudních rozhodnutí! V této zemi může být soudcem zřejmě už kdekdo! Především proto vše zveřejňuji, aby mohly potenciální oběti nemocného soudce podat návrh na revizi řízení a domoci se spravedlnosti. Justice samozřejmě alibisticky tvrdí, že to lze jen v patřičné lhůtě?! A kde potom zůstalo právo občana na spravedlivý soudní proces zaručený Ústavou ČR?! Stojí snad v ní, že je zaručeno pouze dočasně? Byly snad zločinné rozsudky nacistických soudů také jen dočasné a po válce nenapadnutelné?!

  

Může soudit soudce s alzheimerovou nemocí? V české justice dlouhé měsíce!

Potkávám stále více lidí, kteří jsou zděšení stavem české justice a páchaného bezpráví. Jedna babička vyprávěla, že za nacistů věděla alespoň odkud hrozí nebezpečí a mohla se mu alespoň nějak bránit. Dnes je běžný člověk před českou justicí a mnohými jejími soudci naprosto bezmocný a vydán na pospas jejich zlovůli. Běda zemi, kde jménem zákona jsou páchány zločiny na nevinných!

 

Jan Šinágl, 23.4.2019

* * *

Nezákonný senát 18.4.2019: Obdivuhodný výkon ing. Petra Vlčka proti justiční a „neziskové“ mafii!

Z „práce“ soudce se zřejmou mnohaletou demencí, která jeho okolí nevadila…

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.67 (6 Votes)
Share

Komentáře   

+1 #1 Jan Šinagl 2019-05-03 08:23
Toto video je důkazem nedodržování právního řádu v Čechách a beztrestného páchání zločinů na dětech úřady, které je mají chránit. Paní Ditrich a její dcery, ale vlastně celá rodina, jsou oběti justičních trestných činů, kdy část soudů neuznává platné zákony ani lidská práva a ani dětí. Dle soudu byla nyní 12 letá Nelinka před 7 lety unesena ze školy otcem na základě soudního rozhodnutí nenabytou právní mocí místně nepříslušného soudu Kladno z nepravdivých důvodů, což opět bylo shledáno soudem. Samozřejmě ani zde nefunguje pomoc sociálních pracovnic dítěti a jeho rodině. Od té doby není možno dosáhnout nápravy a možnost aspoň minimálních kontaktů s dcerkou. Doufám, že vám tento velmi drastický příběh vylíčí paní Ditrich sama v dalších videích za pomoci pana Šinágla - jemuž tímto také děkuji za pomoc této zoufalé rodině.

Kateřina Hlavatá

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)