Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 01.07.2024 10:19
  Chirurgický nůž na Sudety Na našem severu, v Sudetech, ale ...

  Read more...

   
 • 29.06.2024 13:14
  ČLK Seminář info: Moje vystoupení se obešlo s prezentací sotva ...

  Read more...

   
 • 26.06.2024 08:18
  Tragikomedie justice, kdy oceněné reportérky u soudu letos ...

  Read more...

   
 • 23.06.2024 15:13
  Dotaz na soudkyni Bochňákovou: Jelikož vim, že čte tyto články ...

  Read more...

   
 • 21.06.2024 17:45
  Česká společnost Dvakrát zažila totalitu. Šest let nacistickou ...

  Read more...

   
 • 21.06.2024 11:13
  Od dob působení Otakara Motejla se mnoho na tomto úřadu změnilo ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Clovek a strach

„Víra je protest proti tomu, že svět nemůže být takový, jako by mohl být.“ Židovské přísloví. Dějiny píšou vždy jednotlivci. Nejlepší projekty pocházejí od jednotlivců, od vlády a politiků to očekávat nelze. J.Š.

***

„Počítat se svědomím vědce je příliš slabý nástroj ochrany společnosti.“ 

MUDr. Soňa Peková

***

Reiner Fuellmich - Nová zjištění, která stačí na to, aby se celý očkovací průmysl rozpadl.

Německý právník Reiner Fuellmich v tomto videu s britským lékařem Samem Whitem a Wolfgangem Wodargem prezentují nová, otřesná zjištění, týkající se šarží pro covid očkování. Zapamatujte si i toto jméno - Pierre Criag Paardecopper !

***

Začala celosvětová žaloba za zločiny proti lidskosti, kterou podal a přijal Nejvyšší soud Kanady (viz odkaz níže). Tým více než 1 000 právníků a více než 10 000 lékařských odborníků pod vedením  právníka dr. Reinera Fuellmicha, jednoho z nejvlivnějších evropských právníků, zahájil největší soudní proces v historii nazvaný "Norimberk 2" proti WHO (Světové zdravotnické organizaci) a skupině Davos (Světovému ekonomickému fóru vedenému více než 80letým Klausem Schwabem) za zločiny proti lidskosti. 

Dr. Reiner Fuellmich je německo-americký právník, který vyhrál mnohamilionové kauzy proti Deutsche Bank a proti Volkswagenu za podvod Dieselgate. Je jedním ze zakladatelů "Německé korunní vyšetřovací komise". Fuellmich a jeho tým shromáždili tisíce vědeckých důkazů, které prokazují naprostou nespolehlivost PCR testů a podvody, které za nimi stojí. Fuellmich tehdy hovořil o vakcínách a prohlásil, že "nemají nic společného s očkováním, ale jsou součástí genetických experimentů". Kromě chybných testů a falešných úmrtních listů vystavených zkorumpovaným zdravotnickým personálem, porušuje samotná "experimentální" vakcína článek 32 Ženevské úmluvy

Článek 32 Úmluvy IV z roku 1949 zakazuje "mrzačení a lékařské nebo vědecké pokusy, které nejsou nezbytné pro léčbu osoby". Podle článku 147 je provádění biologických pokusů na lidech závažným porušením Úmluvy. Tato "experimentální" vakcína porušuje všech 10 norimberských kodexů, které stanoví trest smrti pro ty, kdo tyto mezinárodní smlouvy poruší." Fuellmich také dodal, že to vše bylo již nějakou dobu plánováno k realizaci v roce 2050. "Ale pak se řetězce staly chamtivými a rozhodly se předjímat plány nejprve v roce 2030 a nakonec v roce 2020 v takovém spěchu, že se dopustily tolika chyb.“ 

Výrobci vakcín například nepředpokládali, že se objeví tolik vedlejších účinků a úmrtí." "Evropa," pokračuje Fuellmich, "je hlavním bojištěm této války. To proto, že je zcela v úpadku. Penzijní fondy byly zcela rozkradeny. Proto chtějí ovládnout Evropu dřív, než si to lidé uvědomí. Co se děje ". 

Ale kdo jsou ti lidé, kteří tahají za nitky? Podle Fuellmicha se jedná o skupinu asi 3 000 superbohatých lidí. Davoská klika kolem Klause Schwaba patří do této skupiny.

Co chtějí?

Plnou kontrola nad lidmi. "Podplácejí lékaře, nemocniční personál i politiky. Lidé, kteří nespolupracují, jsou ohroženi. K manipulaci s lidmi používají nejrůznější psychologické techniky." 

"Média hlavního proudu," shrnuje Fuellmich, "vyprávějí falešnou realitu a tvrdí, že většina lidí je pro opatření a vakcíny. To rozhodně není pravda. Například v Německu téměř každý s kým mluvím, že maska před ničím nechrání, protože téměř každý je dnes informován z alternativních médií. Stará média vymírají." 

Füllmichova rada? 

"Šířte co nejvíce pravdu a fakta a neplýtvejte energií na lidi, kteří jsou zoufale očkováni. Nemůžeme zachránit všechny. Mnoho lidí zemře."

Vybral Tomáš Foustka z https://corona-ausschuss.de/
***

P.S.

Věřme, že výtah z odkazu na důvěryhodný zdroj odpovídá skutečnosti. Ruský web ji už také šíří, byť v jiné formě. I šíření pravdivých informací patří k jeho praktikám. Návštěvníci webu tak snadněji uvěří polopravdám či vyloženým lžím. Uvidíme, co přinesou následující dny. Každý boj přináší rizika. Stále se musíme učit rozlišovat mezi pravdou, lží, chybou chtěnou i nechtěnou v dobré víře, zvláště v dnešní době. J.Š.

BIG FARMA, GATES, FAUCI A ÚŘEDNÍCI SPOJENÉHO KRÁLOVSTVÍ OBVINĚNI U MEZINÁRODNÍHO TRESTNÍHO SOUDU ZE ZLOČINŮ PROTI LIDSKOSTI – CZ24.NEWS

***

Toto video, Fauci je vyřízený, vás také jistě zaujme. Tolik z mé „koronové“ korespondence, která narůstá každým dnem. Bohužel se stále tato alarmující fakta z veřejnoprávních médií ani od politiků nedozvíte. Jednou se také budou zodpovídat, věděli a mlčeli!

P.S.

Antimonopolní žaloba Americké Federální obchodní komise (FTC) na internetovou společnost Facebook, byla soudem právě přijata. Zaslechl jsem dnes ráno náhodou na ČRoPlus. Zatím média mlčí? Snad nebylo „přání otcem myšlenky“.

 

Jan Šinágl, 13.1.2022

***

Berlín leden 2022: Svoboda versus diktatura

Povinné očkování a "velký reset"

Zodpovědnost lékařů

Lidé čtěte! Professor Andreas Sönnichsen ke coronové situaci v Rakousku bilancuje po 2 letech - 23.12.2021

Pane ministře Válku, zrušte absurdní vyhlášku, která nemá žádný medicínský a lidskoprávní podklad. Zasekne největší ránu, pokud dojde svého naplnění.

Výzva lékárníka kolegům a zdravotníkům: Povinné očkování zdravotníků, státních zaměstnanců, seniorů?

Statečná zdravotnice řekla pravdu

Podporujeme akci za svobodu a občanská práva! Zítra od 15:00 - Václavské náměstí

Otevřený dopis ministrovi zdravotnictví: Medici proti diskriminaci

Proč chce FDA opět odložit zveřejnění údajů o vakcínách?

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.11 (9 Votes)
Share

Komentáře   

0 #9 Jan Šinagl 2022-01-23 21:40
V rozhovoru pro Seznam Zprávy předseda ČLK MUDr. Kubek uvedl, že neočkované je třeba k očkování donutit. Přitom WHO upozornila, že očkování pozbývá účinnosti, oslabuje imunitní systém a činí ho nepružným. To není nic jiného než otevřená výzva k násilí proti skupině spoluobčanů. Na tohoto "lékaře" by měla být podána žaloba, pokud nebude poslán k vyšetření do Bohnic...

Mohl by ho doprovodit prof. Špičák, který označil odmítače očkování za počítačové debily...

Někomu docházejí argumenty, tak nastupuje české plebejství, dosud ukryté pod "bílým pláštěm a tituly".
0 #8 Jan Šinagl 2022-01-15 12:51
V Rakousku podepsalo 600 lékařů dopis vládě, aby nenutila občany k povinnému očkování. Rozděluje to společnost a narušuje důvěru mezi lékařem a pacientem.
-4 #7 Jan Šinagl 2022-01-14 18:01
Podle nové studie lidé s rouškou už nebudí strach, ale stoupá jejich atraktivita. Zblbli vědci, nebo už načisto zblblo lidstvo, mimo nositelů roušek:-)
-3 #6 Jan Šinagl 2022-01-14 17:49
Lidovky.cz: U Pfizeru máte na mysli tu půlmiliardovou zálohu, kterou po Česku chce za jejich nové antivirotikum paxlovid?

Zálohu, ale také následný doplatek dvou miliard. Ty podmínky jsou dost drsné, jejich styl je vyloženě vyjednávat z pozice síly. V poslední době to ale s farmafirmami zažíváme často, netýká se to jen covidu. Chovají se k nám jak ke koloniím a mně se to přestává líbit. Je to diktát, o podmínkách se nediskutuje. Taháme za hrozně krátký konec provazu. ...

Zdroj: lidovky.cz/.../...
-1 #5 Jan Šinagl 2022-01-14 09:18
Austrálie už nerozlišuje obyvatelstvo, díky proočkovanosti většiny. Pravidla jsou stejná pro očkované i neočkované.
-3 #4 Jan Šinagl 2022-01-13 18:51
Předseda EP David Sassoli zemřel na rakovinu. Média píší, že neměl covid. Už nepíší, zda a kolikrát byl očkován což by občan očekával? Těžko nebyl, dost možná očkování přispělo k jeho smrti, kdy zřejmě prošel i chemoterapií. Musí být i dnes určité věci před veřejností utajeny, jako tomu bylo dříve u komunistických papalášů? Odpovězte si sami?!
-4 #3 Jan Šinagl 2022-01-13 18:49
Kolik dávek bude třeba, aby z hlediska zákona byla očkovací povinnost splněna?!
-4 #2 Jan Šinagl 2022-01-13 18:21
Vypadá to, že si z nás dělají srandu-posilova cí dávky by "mohly způsobit únavu" /já jsem už asi posilovací dávku dostala, ani o tom nevím/.
-4 #1 Jan Šinagl 2022-01-13 18:15
Právě mi psal kolega z práce, který je na služební cestě na Slovensku, že hotelové ubytování tam vyžaduje už 3. dávky!!!
***
Z naší "komentářové" korespondence. Čtenář jistě pochopí a omluví, že neuvádím zdroj.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)