Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

čt pro 15 @09:30 -
OS Beroun: Šinágl versus Agentura MM
pá pro 16 @09:30 -
OS Děčín: ing. Petr Vlček
so pro 17 @14:00 -
Mrtník: Adventní koncert u Slavíků

Nejnovější komentáře

 • 05.12.2022 11:26
  Neskutečná justiční zvěrstva se dějí v tomto státě, viz i ...

  Read more...

   
 • 04.12.2022 15:56
  Informaci o tom, že Václav Klaus se ve sporu přiklonil na ...

  Read more...

   
 • 03.12.2022 08:39
  Je to 280 dnů. Pořád jsou videa, která mě dostanou...

  Read more...

   
 • 02.12.2022 13:09
  Může mi ten, kdo mi dal ten MÍNUS na můj výše uvedený komentář ...

  Read more...

   
 • 02.12.2022 10:03
  Zpěvačka Vondráčková bývala dříve milá holka, která hezky ...

  Read more...

   
 • 01.12.2022 08:41
  Postrach Rusů. Superpřesná zbraň "Tři sekery“ jich najednou zasáhla ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

„Komunismus znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. – Bez všelijakých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.“

Karel Havlíček Borovský ve svém časopise „SLOVAN“ 26.7.1850


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Risch Harwey

Aktualizováno: V Kanadě podána žaloba za zločiny proti lidskosti – „Norimberk 2“!

***

JAN JEKIELEK A ISABEL VAN BRUGEN | 7. 12. 2021

Podle epidemiologa z Yaleovy univerzity dr. Harveyho Rische se pandemie covidu-19 vyznačuje strachem, který vyvolaly osoby, jež byly v loňském roce, kdy se virus začal šířit po celém světě, na nominálních vedoucích pozicích.

Risch, který je profesorem epidemiologie na Yale School of Public Health a Yale School of Medicine’s Department of Epidemiology and Public Health, v pořadu American Thought Leaders na Epoch TV uvedl, že to, co v obecném smyslu charakterizovalo celou pandemii čínského koronaviru, byla „míra strachu a reakce lidí na tento strach“.

„Celkově bych řekl, že jsme měli pandemii strachu. A tento strach ovlivnil téměř všechny, zatímco samotná infekce postihla relativně málo lidí,“ řekl Risch.

„Zkrátka a dobře, byla to velmi selektivní a předvídatelná pandemie. Velmi se rozlišovalo mezi mladými a starými, zdravými a chronicky nemocnými lidmi. Takže jsme rychle zjistili, kdo je pandemií ohrožen a kdo ne.“

„Strach byl však vyroben pro všechny. A tím, co charakterizovalo celou pandemii, je tato míra strachu a reakce lidí na tento strach,“ dodal Risch.

Prof. Risch je autorem více než 300 původních recenzovaných publikací a v minulosti byl členem redakční rady časopisu American Journal of Epidemiology.

Profesor epidemiologie dále vyslovil domněnku, že osoby, které zastávaly vedoucí pozice v době nástupu pandemie v březnu 2020, zpočátku šířily mnohem horší obraz o „hrozivé povaze“ viru, než bylo opodstatněné, řekl.

To zahrnovalo zprávu, že každý je ohrožen, každý může na nákazu virem zemřít a každý musí zůstat doma, aby se chránil, a tím chránil i společnost.

„Lidé se této zprávy docela báli, což bylo pochopitelné… s tím, jak vláda, úřady, vědci, vědečtí pracovníci, odpovědní lékaři ve zdravotnických zařízeních, všichni sdělovali stejnou zprávu zhruba od února, března loňského roku. A tak tomu všichni tak nějak věříme,“ řekl.

V prvních dvou měsících pandemie byly zavedeny přísné lockdowny a nařízeny roušky, aby se omezil přenos covidu-19 ve Spojených státech a po celém světě. Risch uvedl, že typ zpráv vydávaných úřady vedl ke všeobecně zvýšené míře úzkosti.

„Všichni jsme trpěli zvýšenou hladinou úzkosti a všichni jsme se rozhodli v různé míře omezit své kontakty s druhými lidmi, někteří více než jiní, ale myslím, že každého postihla úroveň úzkosti, která skutečně ovlivnila to, jak v té době vedl svůj život,“ řekl.

Americký prezident Joe Biden nedávno prohlásil, že 96 až 98 % Američanů musí být očkováno proti covidu-19, aby se národ mohl „vrátit do normálu“, a prosazoval rétoriku, že neočkovaní Američané mohou za zpomalení ekonomického oživení země.

Podle údajů amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí bylo ke 4. prosinci proti viru plně očkováno přes 70 % dospělých Američanů a 23,9 % dostalo posilující dávku.

Celý rozhovor s epidemiologem z Yaleovy univerzity dr. Harveyem Rischem můžete zhlédnout nebo si přečíst v plném přepisu na Epoch TV.

Přeloženo z původního článku newyorské redakce.

https://www.epochtimes.cz/2021/12/07/epidemiolog-z-yaleovy-univerzity-pandemie-covidu-19-se-vyznacuje-strachem-vyrobenym-lidmi-ve-vedoucich-pozicich/

***

Očkovaní slouží jako živná půda pro viry, varuje odborník na očkování

Dr. Geert Vanden Bossche je široce uznávaný odborník na vakcíny, který byl dříve vedoucím pracovníkem Nadace Billa a Melindy Gatesových, si nedávno udělal čas na:

1) varoval nás před riziky experimentálních vakcín s přenosem genů COVID-19.

Řekl, že právě očkovaní skutečně slouží jako jakási živná půda pro virus.

2) Dr. Bossche také vyzval neočkované, aby "zůstali neočkovaní".

a zároveň předpověděl nevyhnutelný "kolaps našeho zdravotního systému" v důsledku zdravotních komplikací u očkovaných. jako člověk, který dříve pracoval jako vedoucí programový manažer pro Globální alianci pro vakcíny a imunizaci (GAVI), Dr. Geert Vanden Bossche, který je také považován za jednoho z nejtalentovanějších tvůrců vakcín na celém světě, zveřejnil 20. listopadu video (podívejte se níže) pod názvem "Poselství Rakousku", které se konalo souběžně s velkým shromážděním ve Vídni, jež se postavilo proti nově prosazovaným výlukovým opatřením.

Video si prohlédněte na níže uvedeném odkazu:

https://rumble.com/embed/vnd4an/?pub=4#?secret=54DVsvzp62

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (8 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)