Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

út pro 12 @19:00 -
Praha: Vymazat ukrajinský národ

Nejnovější komentáře

 • 29.11.2023 12:24
  Moje zkušenost s velkým SSSR. Vzpomněl jsem si na dětství. V ...

  Read more...

   
 • 29.11.2023 12:18
  Ruský armádní rozpočet pro rok 2024: o 70 % vyšší než v roce ...

  Read more...

   
 • 26.11.2023 09:02
  Pane Habrnále, velmi slušné, velmi -- ovšem s jednou chyběnkou ...

  Read more...

   
 • 25.11.2023 08:36
  Lipavský připomněl odkaz Havla a Schwarzenberga pro českou ...

  Read more...

   
 • 21.11.2023 21:13
  Vláda, a v ní především ministr Jurečka, už v lednu 2022 ...

  Read more...

   
 • 19.11.2023 09:10
  ZDIVOČELÍ PREDÁTOŘI Náš soupeř je velmi silný. Jedná se o ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

LN Michal Uhl 101216

AKTUALIZOVÁNO: Skvělý ROZHOVOR dr. Ivanky Kohoutové s Lubošem Xaverem Veselým  4.2.2017 v 17:00 hod. na Frekvenci 1! – Kdy se omluví odpovědní za šikanování ředitelky a poděkují jí za příkladné chování? Kdy se omluví ombudsmanka Anna Šabatová za své jednání a poděkuje za to, že v tomto případě hájila práva všech dr. Ivanka Kohoutová?     

Ombudsmanka Anna Šabatová se chová jako levicová aktivistka, podjatá, stranická, stejně jako její děti, usazené v lukrativních funkcích.

Uhlovi Mimochodem advokát Pavel Uhl pracuje v AK Pavla Rychetského. Předseda ÚS ČR se už také vyjadřuje ke kauze „muslimských šátků“ a tušíme proč asi? Pavel Uhl byl také obhájcem v kauze nešťastné Natálky, kdy soud skončil drakonickým odsouzením čtyřech mladíků, přičemž soudce odmítl výpověď hasičů a policistů ve prospěch obžalovaných! Soudce se později zbláznil a spáchal sebevraždu. V kauze „muslimských šátků dochází k neuvěřitelným intrikám, kdy kancelář veřejné ochránkyně prokazatelně lže. Soudní tahanici o to strašné bezpráví na někom, kdo by chtěl sice žít a studovat v naší společnosti, ale podle svých vlastních středověkých pravidel, zaplatíme všichni! Mezi Šabatovou a jejím zástupcem Stanislavem Křečkem se rozhořela taková malá válka. Ombudsmana porušila i zákon! Její syn Michal Uhl, jako asistent Matěje Stropnického na pražském magistrátu, pobírá statisíce ročně za práci pro pražské firmy.

Historici a také publicisté Adrian Portmann a Petr Blažek podrobněji prostudovali způsob nominace do Rady ÚSTR a s překvapením zjistili, že nominaci Michala Uhla do rady ústavu, který zkoumá totalitu ve věcech jejích podobách, podal registrovaný agent StB, který mezitím změnil pozici a světový názor. Nyní bude Michal Uhl hlídat výjezdy zahraničních studentů – viz článek vlevo z LN 10.12.2016. Na jeho věk a nezkušenosti už posbíral neuvěřitelné množství funkcí. Zřejmě ani nespí, aby mohl vše zvládat v odpovídající kvalitě a nestyděl se tak za pobírání nemalých odměn a platů?! Jeho sestra Saša Uhlová je advokátkou, publikuje v Deníku Referendum.

Není žádným tajemstvím obrovský rozpočet veřejného ochránce práv ani to, že ombudsman nemůže podávat žaloby. Je představitelné, že při své bezcharakternosti může z rozpočtu platit za právní služby advokátům, kteří de facto za něho a v jeho zájmu podávají žaloby. Těch pár peněz se v obrovském rozpočtu ztratí. Kdo by si troufnul kontrolovat úřad veřejného ochránce práv?

Neškodí připomenout korespondenci s Českým Helsinským výborem z roku 2012 - Z korespondence s ČHV –   kde byla v letech 2008 – 2013 předsedkyní Anna Šabatová. Dne 4.7.2014 jsem zaslal nové ředitelce Lucii Rybové dva dokumenty o porušování lidských práv ve věznicích ČR – odpověď AI ČR ze dne 25.6.2014 a dopis ministrovi pro lidská práva Jiřímu Dienstbierovi ze dne 3.7.2014. Týkalo se ing. Arch. Marka Říčáře.

* * *

Dne 30.5.2014 17:19, Rybová Lucie napsal(a):

Vážený pane Šinágl,

Děkujeme za Vaši důvěru a uděláme co bude v našich silách. Dne 5. Června 2014 bude Rada vlády pro lidská práva projednávat podnět ke změnám ve vězeňství a tak určitě  deník pana Říčáře a Vaše články budu na jednání citovat.

S pozdravem

  

Mgr. Lucie Rybová

ředitelka/director

Český helsinský výbor/Czech Helsinki Committee 

Telefon:  +420 777 220 503  |+420 257 221 142

E-mail :  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.helcom.cz

* * *

Bohužel to byla poslední reakce. Při poslední návštěvě ČHV jsem zastihl už jen prázdné kanceláře a ustaranou ředitelku, která už byla jedinou zaměstnankyní ČHV a sháněla peníze na zaplacení bývalým zaměstnancům a dluhů na sociálním pojištění...

#1 Pavel K. 2012-04-15 15:04

Jestliže se Český helsinský výbor zabývá tak důležitými věcmi,jako kdo smrdí a kdo nesmrdí, není divu, že pak nemá čas na takové nepodstatné věci,jako například zda jsou či nejsou u nás političtí vězni a podobně.
Děkujeme za Vaši záslužnou aktivitu.

Pár postřehů k soudnímu sporu ve věci „muslimských šátků“: právní zástupce žalobkyně Abmednuur Ayan Jamaal, Mgr. Radka Korbelová-Dohnalová, PhD., předložila dupliku o dvanácti stránkách až při jednání, ačkoliv měla na přípravu několik měsíců?! Žalobkyně své břemeno tvrzení i důkazní není schopna prokázat. Ke skutkovým  důkazům žalované se nevyjadřuje a nevěcně je bagatelizuje s tím, že pro posouzení věci nejsou rozhodné. Veřejnost by jistě ráda slyšela, čím konkrétně přesvědčila zpráva ombudsmany Českou školní inspekci?! Pokud žalobkyně popírá spolupráci s ombudsmankou, pak lže. Jak lze někoho diskriminovat, když studentem nikdy nebyl? Je jen dobře, že žalovaná nesouhlasí se smírným řešením sporu. Takovou lumpárnu je třeba veřejně odhalit i když se na ní podílí veřejná ochránkyně práv – právě proto! Ohánět se i právem na politický asyl, který v době přijímacího řízení studentka neměla, je už jen zoufalým pokusem zachránit nezachránitelné. Navíc asyl s věcí vůbec nesouvisí. Zákon bohužel neumožňuje odvolat ombudsmanu, sama těžko odstoupí, zbývá jen veřejný a politický tlak, který by ji k odstoupení donutil.

Veřejnost je srdečně zvána na den 18.ledna 2016 od 9:00 hod., Míčánky, I.patro č.302, kde proběhne druhé soudní jednání.

 

Jan Šinágl, 18.12.2016

* * *

Marxisticko-trockistický klan. Autor Neviditelného psa trhá na kusy Petra Uhla, ombudsmanku Šabatovou a jejich děti

* * *

4 důvody, proč si nevážit nové ombudsmanky Anny Šabatové

Minulý týden zvolili poslanci nového veřejného ochránce práv. Stala se jí levičácká aktivistka Anna Šabatová, která se podle Wikipedie "celoživotně zabývá ochranou lidských práv". Hm, tak to teda vybrali tu pravou...Tři generace rodinného klanu Šabatů/Uhlů škodí od února 1948 dodnes. A paní Anna sedí na židli ombudsmana jako žába na prameni.

* * *

„Neveřejné“ jednání o dehonestaci vynikající ředitelky dr. Ivanky Kohoutové „muslimskými šátky“, za vydatné pomoci ombudsmanky Šabatové!

Petice na podporu ředitelky SZŠ v Praze dr. Ivanky Kohoutové

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (8 Votes)
Share

Komentáře   

+4 #2 Karel Dvořák 2017-09-22 22:01
Kam chodíte na informace typu, že Saša Uhlová je advokátka? Seznam advokátů je veřejně přístupný a není nic lehčího, než si to prověřit a zjistit, že advokátka není. Je to novinářka.
0 #1 Jana 2017-09-22 11:21
Zajímavý článek.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)