Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 16.07.2024 05:37
  Co jsou konspirace? Referáty soudců, usnesení, které vyloží věc ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 17:09
  Karma vzkazuje poškozeným: Není třeba se mstít. Jen se posaďte ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:31
  Honzo, k Tvému článku "Všesokolské slety......" nesouhlasím s ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:26
  Bravo Barboře - presentovala naši zemi lépe, než všichni ...

  Read more...

   
 • 01.07.2024 10:19
  Chirurgický nůž na Sudety Na našem severu, v Sudetech, ale ...

  Read more...

   
 • 29.06.2024 13:14
  ČLK Seminář info: Moje vystoupení se obešlo s prezentací sotva ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Ockovani deti

Prof. Cyril Höschl (končí jako ředitel NÚDZ): „To je kauzalita jako s chlebem. Chléb může za smrt statisíců lidí.  Ukázalo se, že prakticky všichni vrazi někdy před činem jedli chleba... Žaloby už hrozí stovkám pekařů...“

***

ESLP odmítá žaloby Čechů na opatření kvůli povinnému očkování dětí.

***

Divím se, že to ty děti přežijí. On ten lidský organismus vydrží hodně, ale s jakými důsledky a co? U Federálního soudu USA je 6000 žalob rodičů autistických dětí!

Počet dětí u kterých byl diagnostikován autismus v důsledku očkování  - 1980: 1 případ na 10.000 dětí, 2002: 1/250, 2008: 1/ 88, 2013: 1/50 dětí! Za  33 let 200x  zvýšený nárůst!

90 milionů látek si lidstvo vyrobilo. Není v silách ani sebepokročilejší vědy zkoumat co to způsobí - Nebezpečný je zejména tzv. „koktejlový efekt“, protože to působí jedno s druhým. To jsou fenomény, se kterými se lidstvo setkává. Je otázka nakolik to přežijeme - Jsou hlášeny pouhé 2 % nežádoucích účinků - Železná opona stále existuje, východní blok děti očkuje povinně, západní dobrovolně. Zničí každého, kdo si dovolí mít jiný názor - Jedinec má být povinen ohrozit své zdraví očkováním ve prospěch celku. Je to v rozporu s listinou lidských práv a biomedicíně, která říká, že tomu tak není. Není možné nadřazovat zájmy celku nad zájmy jednotlivce - Chybí objektivní odpovědnost státu. Pokud nařizuje očkování, měl by také nést odpovědnost - Na očkovacím systému je třeba změnit prakticky všechno. Měl by být založen na dobrovolnosti a informovanosti, protože každý lékař potřebuje, aby mu pacient důvěřoval - Postrádám věcnou, faktickou diskusi mezi zastánci a odpůrci. Ukázalo by se, že tzv. odpůrci nejsou odpůrci, ale kritici, kteří se snaží systém vylepšit a zabránit poškození zdraví.

Očkování: Zcela efektivně řízená likvidace českých dětí, celých rodin, a tím celé společnosti

Skvělá Jana Škopková, spolu s dalšími výbornými redaktory, už byla odejita z ČT. Kupodivu dokument je stále k dispozici v iVysílaní ČT, na rozdíl od pořadu Klekánice, kde všechny díly věnované léčbě rakoviny metodou MUDr. Karla Fortýna byly znepřístupněny.

Po shlédnutí tohoto dokumentu se těžko najde rozumný člověk, který by se bez obav nechal očkovat. Že by farmaprůmysl změnil své způsoby je nemyslitelné. Ovlivnit je mohou jen postoje lidí, abychom se za dalších 33 let nemuseli dočkat podobných otřesných statistik -  nejen o následcích očkování bezbranných dětí, ale i o dospělých.

Jak bychom takovéto redaktory a pořady ve veřejnoprávních médiích dnes potřebovali a nejen na tato témata! Obávám se, že i tento zapomenutý pořad dnes nebude veřejnoprávní ČT opakovat, ačkoliv by měla! Otázkou je komu a čemu potom dnes slouží. Této zemi a jejím obyvatelům určitě ne.

Nevěřím, že počet autistických dětí rapidně roste jen díky zlepšené diagnostice. S mládeží pracuji už 50 let. Porovnáváním generací vidím alarmující nárůst i jiných nemocí, onemocnění, či různých alergií. Zcela zdravých dětí ubývá. Na druhé straně s dnešními možnostmi snad ani nelze diagnostikovat zcela zdravého člověka. Osobně jsem přesvědčen, že trochu nezdraví je v zájmu celkového zdraví a hlavně posílení toho nejlepšího "lékaře" co máme - imunitního systému.

Proč jsou asi romské děti i dospělí mnohem zdravější? Opravdu by mne zajímalo, kolik příslušníků romského etnika onemocnělo covidem? To nám samozřejmě statistici nikdy nesdělí, pokud by nechtěli být obviněni z rasismu. Pouze u různých druhů zvířat, kde je „rasismus“ dovolen, zatím... Způsob života romského etnika je nejlepším “lékařem“. Jeho imunitní systém si uchoval mnohem vyšší účinnost a zvládá nemálo virů a baktérií - i bez léků a vakcín. Neztratili vzájemný kontakt a soudržnost. To je základem všeho. Žijí daleko více přirozeněji, v souladu s přírodou, ať už si o jejich způsobech myslíme co chceme. Nenechali se zdeformovat dobou tak jako my.

 

Jan Šinágl, 8.4.2021

***

Největší chorobou je strach. Je čas na pokojnou, razantní, občanskou neposlušnost

Po 20 letech druhý pokus o zavedení přelomové léčby rakoviny metodou MUDr. Karla Fortýna – 2. díl

Moje výzva všem občanům

***

Platon: „Kdykoli demokratická obec v záchvatu žízně po svobodě má právě v čele špatné číšníky a přes míru se opije jejím silným vínem, trestá své správce, jestliže nejsou zcela povolní a neposkytují-li jí plné svobody, obviňujíc je jako ohavy a duše olygarchické. Ty pak, kteří jsou správců poslušní, tupí jako dobrovolné otroky a jako lidi za nic nestojící.“

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (12 Votes)
Share

Komentáře   

-8 #1 Jan Šinagl 2021-04-09 19:24
Z diskuse elit ke článku:

To je kauzalita jako s chlebem. Chléb může za smrt statisíců lidí. Ukázalo se, ze prakticky všichni vrazi někdy před činem jedli chleba...Žaloby už hrozí stovkám pekařů...

S pozdravením
Cyril Höschl
***
9.4.2021

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)