Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 22.07.2024 08:14
  Ve volbách do europarlamentu ale v poměru 12:9 uspěli ...

  Read more...

   
 • 16.07.2024 05:37
  Co jsou konspirace? Referáty soudců, usnesení, které vyloží věc ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 17:09
  Karma vzkazuje poškozeným: Není třeba se mstít. Jen se posaďte ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:31
  Honzo, k Tvému článku "Všesokolské slety......" nesouhlasím s ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:26
  Bravo Barboře - presentovala naši zemi lépe, než všichni ...

  Read more...

   
 • 01.07.2024 10:19
  Chirurgický nůž na Sudety Na našem severu, v Sudetech, ale ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Pokud by někdo chtěl shlédnout jaký „inteligent“ je ministr Němeček, stačí se podívat na archiv pořadu ČT s M. Jílkovou Máte slovo. Řve tam na kameru až z něj lije pot. Tím blábolem o kolektivní imunitě tomu dal Němeček korunu - hlavně že bude vyhazovat dalším tunelem miliony za "speciální tým" na řešení problematiky uprchlíků, to by jeden opravdu zvracel. Kdyby raději zlevnili vitamíny pro našince a podpořil kontrolu a zavření hranic - tedy přechod pouze přes přechody s hlídkami policie.

Jinak Vaše výroky o likvidaci dětí jsou zcela na místě. Hlavní hygienik Valenta by měl skončit za mřížemi, stejně jako ministr Němeček, protože to je zcela efektivně řízená likvidace českých dětí, celých rodin, a tím celé společnosti - pro peníze a moc. Kdysi jsme se báli biologické války, antraxu a nevím čeho, a už to tady máme v plné míře - Hitler byl ve srovnání s nimi úplný hubkař.

 

Prymula, Chlíbek (NIKO), Maďar (Avenier), Cabrnochová, SUKL, Janda, Bencko, Němeček, Valenta, ti všichni samozřejmě patří do klubu české a nadnárodní mafie, přesněji řečeno, nekonají nic, co by mohlo pozorovatele jejich projevů utvrdit o opaku, včetně participace na cenzuře informací pro pediatry i obyčejné občany - rodiče.

Můj komentářem můžete anonymně zveřejnit. Chci být odvážný a myslím že i jsem, ale mohl bych kvůli tomu mít potíže v zaměstnání. Dělám s lékaři a oni jsou ryze biologičtí a na nežádoucí účinky očkování moc slyšet nechtějí. takže se nechci zveřejňovat za každou cenu. Musím jako psycholog sledovat účinky na chování, osobnost a vše související a tím celou rodinu, a z toho je mně nevolno.

* * *

Současné české zdravotnictví slouží především k vydělávání peněz, často na úkor zdraví. Ví to nepochybně jak ministr zdravotnictví Němeček, tak hlavní hygienik Valenta. Silná zdravotnická lobby by nikdy nepřipustila, aby tyto odpovědné funkce obsadily osobnosti, které by vážnou situaci řešili skutečně v prioritním zájmu zdraví obyvatelstva, tedy k nespokojenosti zdravotnického průmyslu. Logicky je zdravotnictví neefektivní ve svém provozu i v léčbě. Levné, efektivní a často jediné život zachraňující léčebné metody jsou proto barbarsky odsuzovány. V ČR se na zločinnou mystifikaci obyvatelstva vynakládají miliony korun. Mechanismus lži musí být velmi sofistikovaně propracovaný, aby jí uvěřil i inteligentní člověk. Je na pacientech a morálně silných osobnostech jak ve zdravotnictví, tak v politice, aby se za jejich postupné používání začali zasazovat spolu s pacienty. Zapojit by se měla i veřejnoprávní média, která by svým nezávislým informováním nevědoucí většiny společnosti provedla potřebnou osvětu. Obávám se, že to bez tlaku občanské společnosti nebude možné. Zdravotnická lobby dokáže neomezeným množstvím finančních prostředků prosadit a chránit své zájmy všude, kde jsou ohroženy.

 

Jan Šinágl, 13.11.2015  

* * *

Způsob očkování dětí je v ČR prokazatelným zločinem - ministr Němeček i Sněmovna odmítají konat a i převzít odpovědnost!

Kdy stát přestane ohrožovat a ničit zdraví těch nejmenších a bezbranných, pokud je přitom rovnou nezabije?!

Příčiny, proč se stále mlčí o devitalizaci?!

Zmizel jsem z živého vysílání ČT jako za totality

Demoralizace mnohých lékařů a jejich ministrů, aneb o morálce ve zdravotnictví!

Moravské Beverly Hills a ministrův domeček

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.89 (9 Votes)
Share

Komentáře   

-8 #3 Jan Šinagl 2021-04-08 16:04
Jak vyplývá z textu, autor si nepřeje zveřejnit své jméno kvůli možným potížím v zaměstnání.
-8 #2 MUDr.Tomáš Lebenhart 2016-02-21 13:08
A kdo je vlastně autorem toho článku, MUDr. Tomáš Lebenhart z toho videa?
-7 #1 - 2016-02-21 02:55
"Hitler byl ve srovnání s nimi úplný hubkař."

hitler nebyl ve srovnani s nikym "úplný hubkař", ale nejhorsi prase a taky tvuj kamos, sinagle

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)