Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

ne čvn 16 @13:00 -
Přerov: 79. výročí masakru na Švédských šancích
pá čvn 21 @20:00 -
Žebrák: 70 let hvězdárny
so čvn 22 @08:00 -
5. HUDLICEFEST 2024
po čvn 24 @09:00 -
KS Zlín: Vražda ve Slopném
st čvn 26 @13:00 -
ODROČENO: OS Břeclav: Vražda dvou Rakušanů

Nejnovější komentáře

 • 13.06.2024 12:29
  „Žádné morální zábrany“. Spekulanti útočí na majitele podílů ...

  Read more...

   
 • 10.06.2024 16:07
  Půlroční angažmá se po návratu domů vydávalo za velký úspěch ...

  Read more...

   
 • 08.06.2024 14:56
  Tolik k „úžasné práci Covida“ Berseta, bezcharakterníh o ...

  Read more...

   
 • 08.06.2024 14:50
  Soviel zum "wunderbaren Covid-Job" des Charakterlumpen Berset ...

  Read more...

   
 • 07.06.2024 09:38
  Masakr práva ve Zlíně pokračuje a organizovaný zločin kvete.

  Read more...

   
 • 05.06.2024 19:53
  Fialova vláda prohrála soud s whistleblowerem , jemuž zrušila ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Mapa exekuci CR genocida

SPORT 1 Michal Antonin Sparta Rapid 28.7.2021

Aktualizováno 2.4.2022:  - 24.3.2022: Odpověď soudnímu exekutorovi Mgr. Janu BenešoviPřipadám si stále více jako český Alexej Navalnyj… V České republice se nachází 800.000 lidí v exekuci! Politici zemi ohrožující stav odmítají řešit. Zločinný systém byl vytvořen za vlády ODS. Dodnes z něho politici, jejich strany a na ně napojené struktury profitují, proto není politická vůle situaci řešit!

***

Aktualizováno a korigováno 23.3.2022: Omlouvám se, až nyní jsem si přečetl v klidu celé. Příkaz k úhradě exekuce, jsem obdržel dne 18.3.2022 do datové schránky. Do 8 dnů mohu vyjádřit námitku. Z 11 stránek Příkazu si postačí přečíst poslední dvě. I takovou „prací“ se dnes umí živit někteří  „lidé“. Dva dny po publikování tohoto článku, zareagovala Mgr. Jana Gavlasová Výzvou ke splnění povinností, dle pravomocných a vykonatelných rozhodnutí. Bohužel lze odpovědět do DS jen za finanční úhradu. Vím, že Agentura MM a příznivci Heleny Vondráčkové tyto webové stránky pilně sledují (negativně hodnotí komentáře ke článkům takřka trvale). Tedy odpovídám: „Paní Gavlasová, vyzývat je Vaše právo, stejně jako mé se Vašemu nezákonnému jednání bránit. Není to Vaše první výzva a jistě ne ani poslední.“

Obávám se, že je prvním soudním exekutorem, který za stejnou, prokazatelně vyřízenou věc, požaduje zaplatit dvakrát. Exekuční soud OS Beroun jsem už 3x urgoval, aby absurdní situaci urychleně řešil. Ve věci bude rozhodovat senát OS Beroun, za předsednictví Mgr. Markéty Lanzové.

„S ohledem na obsáhlost samotného exekučního titulu, jenž zahrnuje celkem 45 výroků, rozsah povinností tímto exekučním titulem uložených a množství a objem jednotlivých důkazů a internetových odkazů, jimiž se soud bude zabývat v rámci dokazování, je zřejmé, že uvedená věc vyžaduje náležitý prostor ke zpracování přípravy na ústní jednání, které bude ve věci nařízeno. S ohledem na uvedenou skutečnost tak nelze prozatím stanovit termín, v němž bude o návrhu povinného na zastavení exekuce rozhodnuto.“ Mgr. Markéta Lanzová, 9.3.2022

Opět mám exekutorem blokován soukromý účet. Už mi zase přicházejí hlášky o nezaplacení trvalých plateb, o blokování domácího a zahraničního důchodu nemluvě. Mohu jen doufat, že insolvenční správce Mgr. Petr Brož neobnoví už zrušenou insolvenci a že je jen jmenovcem toho, který nyní řeší vysávání zisků z Pilsen Steel Rusy?

P o u č e n í : Účastník řízení může podat u exekutora proti příkazu námitky do 8 dnů od doručení. Pokud exekutor v plném rozsahu námitkám nevyhoví, postoupí je bez zbytečného odkladu soudu, který o námitkách rozhodne do 15 dnů.

Námitku samozřejmě podám! Žalobkyně a právní zástupkyně žalobců Mgr. Jana Gavlasová, v podstatě jen okopírovala staré výzvy. Byly splněny. Soudní exekutor je převzal a vyúčtoval si „náklady“. Nebylo to poprvé.

Budu opět v soudní síni osamocen, nebo se konečně dostaví veřejnost a média a využijí své Ústavou garantované právo kontroly výkonu práva a spravedlnosti? Justice ani média stále plně neplní svoji roli „hlídače“ svobody a demokracie. S několika osamocenými jednotlivci to má postkomunistická "exekutorská justice" snadné – odstraňovat a likvidovat své novodobé „třídní nepřítele“. Naštěstí jich přibývá. Je to i na vás občané, pár lidí za vás opravdovou demokracii samo nevybojuje.

Exekutor v podstatě jen přebírá texty žalobců, vystavuje faktury za své nicnedělání do té doby, dokud budu mít nějaké peníze. Teprve potom je přestanu zajímat. Jsem opakovaně postihován za stejné. Kde zůstala přiměřenost trestu? Alespoň mne nehrozí vězení, či Sibiř, ale kdo ví? To je v principu stejné, jako za jednu vraždu opakovaně udělovat trest smrti.

Možnost řídit se článkem 23 Ústavy České republiky nabývá stále více na aktuálnosti: 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.

Exekuční soud OS Beroun má nyní možnost toto účelové, zločinecké jednání zastavit, nemá-li se sám stát jeho součástí.  

Připadám si stále více jako Alexej Navalnyj. Věřme, že bude jednou zvolen ruským presidentem. Byla by to naděje pro Rusko, Evropu i svět.

Ukrajinci nám ukazují cestu – následujme ji v každé nabízející se formě. Ještě je čas, krátí se!

„NEEXISTUJE NEJDE!“ Tomáš Baťa.

Jan Šinágl, 19.3.2022

Mezinárodně uznávaný nezávislý novinář, publicista, politolog, t.č. nejvíce postihován v zemích EU (za svobodu slova a právo veřejnosti na informace) na majetku i zdraví. Angažovaný občan, dvacet let hájící pravdu, spravedlnost a zachování demokratických hodnot. Občan České republiky a Švýcarské konfederace, respektovaný demokratickými občany Evropy.

P.S.

Právě sponzoruji u lidového řezbáře stovky ptáčků z lipového dřeva v ukrajinských národních barvách pro ukrajinské děti. Mohli jich být tisíce, kdyby potřebné finanční prostředky neskončily v rukou žalobců a exekutora. Těžko mi pomohou zasponzorovat jejich výrobu…

***

Exekutor JUDr. Juraj Podkonický – zločinec, který se už chová jako psychopat

Kartágo Podkonický musí být zničeno!

***

2012: Nechte psát Šinágla – 2021: Umlčte Šinágla!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.80 (5 Votes)
Share

Komentáře   

-5 #1 Jan Šinagl 2022-03-20 11:14
Žalobci neprokázali, že mnou zveřejněné texty, byly jen pomluvy, lži a nepravdy, známé z článků, z velké většiny, z hromadných médií široké veřejnosti, zejména bulvárních. Jejich čtenost je nesrovnatelně vyšší, ale která postihována, tak jako má osoba, zdaleka nebyla a nejsou, pokud vůbec?

Není divu, že o žalobcích přestala média, z velké časti, nejen negativně, ale i pozitivně psát a aktuálně informovat veřejnost, vyjma pořadů z archivů a dávných vystoupení Heleny Vondráčkové. Naštěstí už k nám Alexandrovci na koncertní turné přestali jezdit…

Na moji žádost se žalobci nikdy na soudní jednání nedostavili ke svědecké výpovědi. Vždy se nechali zastupovat svoji právní zástupkyní Mgr. Janou Gavlasovou. Nemohl jsem jim tak klást přímé otázky, na které právní zástupkyně odpovídat nedokáže.

Na jejich předvolání budu proto trvat, v rámci svého práva na spravedlivý soudní proces, zaručený Ústavou ČR a LPS.

P.S.
Syn Martina Michala, Antonín Michal, pravomocně odsouzený za miliardové podvody na 8 let (pomáhal jsem PČR při vyšetřování), nenastoupil do výkonu trestu ze zdravotních důvodů, na základě posudku soudních znalců. Naposledy se ukázal na veřejnosti s rodinou na fotbalovém utkaní Sparty Praha s Rapidem Vídeň, loni v létě. Nepůsobil, že by byl těžce nemocen. Kupodivu veřejnoprávní média, včetně bulváru, to vůbec nezajímá, na rozdíl od miliardáře Janouška? Získat bližší informace, na základě zákona o právu veřejnosti na informace, jsou nedostupné díky ochraně soukromí. Ale to už je jiný příběh, jehož pozadí si, i méně inteligentní čtenář, dokáže představit sám…

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)