Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Kalendář událostí

po pro 11 @09:30 -
KS Ostrava: Dominik Floder - děs!
út pro 12 @19:00 -
Praha: Vymazat ukrajinský národ

Nejnovější komentáře

 • 06.12.2023 12:02
  Kdyby komunisté nedali Rusku uran zadarmo, tak tady je blahobyt.

  Read more...

   
 • 04.12.2023 16:30
  Jsou to zbraně drahé a ještě více předražené tím, jak na ...

  Read more...

   
 • 03.12.2023 09:21
  NBS ! Obyvatelé města Frýdku s Místkem jsou odjakživa vždycky ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 19:08
  Venezuela is under the enormous influence of Russia, Iran and ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 19:07
  Venezuela je pod obrovským vlivem Ruska, Íránu a Číny. Potvrzují ...

  Read more...

   
 • 01.12.2023 17:21
  Dědictví bolševického hnusu Ad LN27.11.: Disidenti vyhráli a ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Clovek a strach

Aktualizováno: V Kanadě podána žaloba za zločiny proti lidskosti – „Norimberk 2“!

***

Vážený pane,

náhodou jsem Vás našla na internetu, držím palce - aby aspoň někde přežila nezávislá žurnalistika. Průběžně poskytuju informace ze zahraničí ke covid-19 a vakcinaci ČRo a ČT, ale z nějakého důvodu šéfové rezignovali na objektivní nezpolitizované informování občanů. Mně zrušili blog na iDNES, takže jsem se zatím přestěhovala se svými články na www.necenzurujeme.cz.  

V minulosti jsem se jako redaktorka věnovala hodně zkušenostem v zahraničí, pro možnost porovnávání se, co děláme líp či hůř, nyní je to o to více potřeba, protože názory odborníků nejsou jednotné, vědec. poznatky se vyvíjejí, a bohužel politici ve více zemích s nimi někdy manipulují. 

UČT jsem např. i dozorčí radu žádala o umožnění veřejné diskuse o nejklíčovějších otázkách covid-19: mělo by jít o nestranného moderátora a obě strany s rozdílnými názory by měly dostat stejný časový prostor, možnost přímo protistraně sdělit protiargument - aby si občané sami mohli udělat obrázek, kdo z odborníků je věrohodnější, co se dá či nedá prokázat. Např. ukončit bezdůvodné testování bezpříznakových, věnovat se více sociálním ústavům a společnosti umožnit normálnější život versus dnešní málo vědecká realita a svévolné porušování ústavních práv (bez příznivého efektu). Členové rady ale s občany vůbec nekomunikují, ČT se zřejmě zevnitř zprivatizovala, ač ji občané povinně platí a její nestrannost je založena předpisy.

Tak snad vydržím nějakou dobu na Necenzurujeme.cz, ani nevím, kdo to provozuje, má to spíše menší sledovanost. 

Mimochodem, pokoušela jsem se upozornit Britské listy, které v 90. letech tlačily na lepší žurnalistiku v Čechách, že s našimi médii je svízel; šokovala mě odpověď, podle níž mám za to, že i Britské listy rezignovaly na investigativní šetření některých oblastí, možná to bude finančními problémy redakce (?). 

Vladimíra Bošková

14.12.2021

***

Vážená paní Bošková,

děkuji Vám. Pokud byste ztratila možnost publikování, nabízím ji u mne. Je třeba nejenom publikovat utajované informace před veřejností, ale především pochopit příčiny a snažit se je řešit: "Neexistuje nejde" Tomáš Baťa. Občané uvítají a podpoří nezpochybnitelné osobnosti odborně i mravně, jako potřebné vzory. ČT zcela popírá veřejnoprávní službu. O BL  vím dost. Zpočátku byly dobré, ale nyní už neslouží svobodě tisku. Právě dnes mne požádaly NZZ o odpovědi na otázky v souvislosti s 10 výročím úmrtí presidenta Václava Havla.  

Ať se daří!

Jan Šinágl

14.12.2021

***

Informace, kdekoli je publikuji vč. Necenzurujeme.cz, volně využívejte. Je zapotřebí, aby Češi měli aspoň to minimum pravdy, co mají v nezávislejších médiích Němci, Rakušané, Švýcaři, Švédi atd. Je fakt, že např. švédská televize SVT nebo švýcarská televize SRF si zřejmě uhájily více nezávislosti. Na rakouskou ORF je prý stále větší tlak. Kdyby žil Havel aj., spousta jedinců, kteří dnes občanům škodí (mají byznysové zájmy, prosazují je pod rouškou nákazy), by se radši moc neozývala. Počkali si na smrt V. Havla a na odchod dalších disidentů. Těží i ze vzdělanostní nepřipravenosti některých tzv. demokratických stran. To, že na MZ ČR rozhodují jedinci s podezřením na spolupráci s StB nebo jde o vojenské lékaře prokádrované v minulosti či o byznysmeny přisáté na veřejné peníze (lze si dohledat např. dr. Prymulu, myslím že vystřídal v jedné firmě R. Maďara), to je pro nás tragédie.

Vladimíra Bošková

15.12.2021

***

Prohlášení lékařů II - aktualizováno. Globální summit Covid Mezinárodní aliance lékařů a lékařských vědců

15.12.2021: Poslušně hlásíme, že svoboda už byla!

Covid-19 alias Chřipka-19

Očkovat a tečka.

Úmluva o lidských právech a biomedicíně  

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.60 (5 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)