Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 20.04.2024 12:42
  Mgr. Jana Gavlasová, advokát, Západní 449, 253 03 Chýně ...

  Read more...

   
 • 19.04.2024 18:09
  Ve Zlínském kraji dnes chybí 3000 míst pro přestárlé lidi.

  Read more...

   
 • 19.04.2024 16:56
  Spione und Saboteure – Wladimir Putin zeigt, dass er in seinem ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 14:44
  Ministerstvo zahraničí daruje Ukrajině pět aut. Jedno pancéřované ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 10:42
  Soukromý vlastník zcizil veškerý svůj majetek. Justice je bez ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 08:11
  Včera mi jeden pán v Praze, sledující mé zpravodajství ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Ostrava Jana Domanska 27.2.2024Sigut Jaromir 23.8.2023Aktualizováno 8.4.2024: 

Aktualizováno 18.3.2024. JŠ

***

Obdržela jsem odmítnutí podané žaloby na plk. NCOZ Mgr. Bc. Jaromíra Šiguta a jeho manželku Martinu Šigutovou – Usnesení soudkyně OS Opava JUDr. Terezy Kravalové (7.3.2024) – I. ČÁST + II. ČÁST + III. ČÁST. Chápu to tak, že má ochranu státu a popřeli mé právo na soudní ochranu a spravedlivý soud. Jímá mě hrůza z toho všeho. V příloze zasílám ne moc dobrou kopii výňatku z trestního spisu P. Bogdalíka a jeho metody. Ostravské Palermo je výstižné.

Jana Domanská, 15.3.2024

***

Vážený pane Peričeviči, děkuji za práci, kterou děláte pro nás obyčejné lidi, kteří jsou vydáni napospas české justici a PČR. Jen se malinko připomenu, kdy jste apelovali na MSP JUDr. Blažka  ve věci mého syna Ing. Karase, kterého soudí neblaze proslulá soudkyně Jana Bochňáková z OS Ostrava.

Dnes jsme se shodou okolností seznámili s trestní minulostí toho údajně "poškozeného" pána, který celou kauzu vykonstruoval za asistence plk. Jaromíra Šiguta, s nímž se scházel. Je to jen pomsta za neúspěch plk. Šiguta vůči mé osobě, kdy proti mé osobě vedl 3 roky trestní řízení ohledně faktury za 166 tisíc Kč. Takže plukovník na nás nasadil recidivistu podvodníka Patrika Bogdalíka, který vlastní majetky psané na svou osobu v hodnotě cca miliardy Kč.

Celý trestní soud je pouze pomstou a úderem na mé citlivé místo (mého syna), kdy jsem plukovníka v podstatě usvědčila ze lží. A tohle se nezapomíná

Nyní zpět k trestnímu soudu mého syna. Státní zástupce je viditelně ovlivněn, soudkyně udivuje svými iracionálními myšlenkovými pochody a nechává sebou SZ manipulovat podle jeho potřeby. Pan poškozený Bogdalík je nebezpečný člověk, který vyhrožoval lidem, kteří s ním měli spor a chtěli vrátit jeho upravená, havarovaná vozidla  s přetočenými tachometry.  Vyhrožoval zabitím. Vždy dostal podmínku, kterou porušoval. Když vyhrožoval i mému synovi v době covidu, byl tento člověk v podmínce a komisař Čeřovský podané trestní oznámení synem na P. Bogdalíka odložil a vyhodnotil, jako obhajobu v této trestní kauze. Důležité je propojení recidivisty v podmínce s plk. Šigutem, jejich kontakty máme úředně zdokumentovány.

Policie nás vystavila napospas těmto lidem a chránila zločince a zločinného policajta

Obžaloba je dle právníků zcela neaprobovatelná. Z obžaloby byly odstraněny důkazy ve prospěch mého syna. Vše je založeno jen na tvrzeních recidivisty bez důkazů. Náš bývalý zákazník před soudem vypovídal, že se bál poškozeného, který byl agresívní a nepříjemný, bál se o  své děti a nyní se z jeho trestního spisu dozvídáme, že vyhrožování je u něho běžná metoda.

Bogdalik trestni spis 1Bogdalik trestni spis 2V senátu 2019 u NS ČR byl také JUDr. Angelossy, kdy se řešilo dovolání P. Bogdalíka. Policista spolu se státním zástupcem kryli jeho trestnou činnost během podmínky, aby nešel do kriminálu a kryli propojení s plukovníkem Šigutem i na GIBS.

Jímá mě hrůza z toho všeho. V příloze zasílám ne moc dobrou kopii výňatku z trestního spisu P. Bogdalíka a jeho metody. Ostravské Palermo je výstižné.

Děkuji, děkuji, děkuji.

 

Jana Domanská

matka obžalovaného ing. Jana Karase

14.3.2024

***

OS Ostrava 5.3.2024: Novináři opět nevpuštěni na veřejné soudní jednání – soudkyně vyhrožuje novinářům podáním trestního oznámení – MSp se věcí „intensivně zabývá“

OS Ostrava 27.2.2024: Jana Domanská versus zločinec plk. NCOZ Šigut!

P.S.

Grafické úpravy textu JŠ.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentáře   

-1 #1 Jan Šinagl 2024-03-18 10:57
U Horáčka jde o podezřelý byznys mafiánů. U matky a syna o mstu, s ochranou plukovníka NCOZ i za použití praktik recidivisty. Na čí stranu se postaví PČR, SZ a soudy? Nejvyšší čas, aby se postavily na stranu práva, spravedlnosti a občanů, kteří si je platí z poctivě vydělaných peněz.

Můj podnět na soudkyni Bochňákovou, k rukám ministra Blažka, byl doplněn i odkazem na tento článek.

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)