Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 20.04.2024 12:42
  Mgr. Jana Gavlasová, advokát, Západní 449, 253 03 Chýně ...

  Read more...

   
 • 19.04.2024 18:09
  Ve Zlínském kraji dnes chybí 3000 míst pro přestárlé lidi.

  Read more...

   
 • 19.04.2024 16:56
  Spione und Saboteure – Wladimir Putin zeigt, dass er in seinem ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 14:44
  Ministerstvo zahraničí daruje Ukrajině pět aut. Jedno pancéřované ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 10:42
  Soukromý vlastník zcizil veškerý svůj majetek. Justice je bez ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 08:11
  Včera mi jeden pán v Praze, sledující mé zpravodajství ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Blažek Bochnakova 28.2.2024

Aktualizováno 16.3.2024: Matka se synem statečně bojují proti zločinným strukturám v PČR a justici!

***

Aktualizováno 8.3.2024: ROZHOVOR Ivana Smetany, majitele KTV, s Václavem Peričevičem, členem Výboru spolku Šalamoun, o soudkyni JUDr. Janě Bochňákové – doslova se „utrhla ze řetězu“. Pokud i na mne podala, zřejmě i bývalá soudružka, trestní oznámení, budu se těšit! Pravda může prohrávat jen dočasně. Nakonec vždy zvítězí, i když to dá „fušku“. JŠ

***

Soudkyně JUDr. Jana Bochňáková opět zakázala vstup na veřejné soudní jednání dvěma novinářům, zprostředkováním ústního vzkazu justiční stráží. Opět žádné věcně, zákonné zdůvodnění, se zákazem vstupu do soudní síně - před zahájením soudního jednání i po jeho skončení. Soudkyně flagrantně porušuje Ústavu ČR, právo veřejnosti účastnit se veřejného soudního jednání, provádět jeho kontrolu, včetně útoku na svobodu slova, tisku a podpory cenzury. Další jednání je nařízeno na 25.4.2024 od 8:00 hod. Ve věci pomluvy 3x trestaným Bogdalíkem na 2.4.2024 od 11:00 hod. Věřme, že dojde i na jeho „parťáka“ z NCOZ Ostrava plk. Jaromíra Šiguta.

Využil jsem čas ke krátkým rozhovorům na chodbě i druhé návštěvě předsedy soudu Mgr. Tomáše Komradeka. Spojil jsem krátké zvukové záznamy do JEDNOHO v pořadí: Začátek soudu – Návštěva předsedy soudu -  Rozhovor s manželkou svědka Bogdalíka – Neplánovaný rozhovor s jinou soudkyní – Pokus o slovní kontakt se soudkyní Bochňákovou – Žalobci zůstali v soudní síni déle než druhá strana po skončení jednání.

KTV Live odvedla opět dobrou, skutečně nezávislou práci – rozhovory v odkazech níže, s paní Janou Domanskou, Ivanem Smetanou a moji osobou (před soudní síní a při „kávě“) jistě zaujmou širokou veřejnost.

Tento článek bude postupně aktualizován – události nabývají na spádu a spějí k nevyhnutnému pádu soudkyně – neměla se jí nikdy stát. Zvukový záznam obratem zveřejním jakmile to bude možné – bude to opět odstrašující ukázka. Můj Podnět k MSp na soudkyni Bochňákovou (29.2.2024) bude doplněn.

Před pondělním odjezdem do Ostravy mne poprvé probudil ptačí zpěv v 5 hod. ráno. Přichází Jaro a s ním i nový život – věřme i pro českou justici.

Držme palce paní Janě Domanské a jejímu synovi ing. Janu Karasovi – už nebojují jen za sebe, ale i za mnoho nevinných obětí české justice, její obnovu – aby byla tím čím má být: sloužit spravedlnosti, zemi a poctivým lidem. JŠ

P.S.

Můj ztracený mobil našla průvodčí vlaku. Vyzvedl jsem si ho na hl. nádraží Ostrava a dal do další „úschovy“ bonboniéru:-) I tímto paní průvodčí děkuji. Přímému spojení brání „ochrana dat“. Alespoň se to nezakazuje bonboniérám, zatím:-)

***

KTV live - FACEBOOK

Vyjádření ministra spravedlnosti JUDr. Pavla Blažka

Vyjádření Jany Domanské, Ivana Smetany a Jana Šinágla na chodbě před soudní síní

Vyjádření Jany Domanské, Ivana Smetany a Jana Šinágla při „kávě“

Trestní oznámení na soudkyni JUDr. Janu Bochňákovou

***

OS Ostrava 27.2.2024: Jana Domanská versus zločinec plk. NCOZ Šigut!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Share

Komentáře   

-4 #1 Jan Šinagl 2024-03-08 14:13
Dobrý den mobil byl pod sklápěcí deskou u stolu. Děkuji za bonbóny. Jsem ráda, že se dostal zpátky. Hezký den průvodčí 507

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)