Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 16.07.2024 05:37
  Co jsou konspirace? Referáty soudců, usnesení, které vyloží věc ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 17:09
  Karma vzkazuje poškozeným: Není třeba se mstít. Jen se posaďte ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:31
  Honzo, k Tvému článku "Všesokolské slety......" nesouhlasím s ...

  Read more...

   
 • 14.07.2024 09:26
  Bravo Barboře - presentovala naši zemi lépe, než všichni ...

  Read more...

   
 • 01.07.2024 10:19
  Chirurgický nůž na Sudety Na našem severu, v Sudetech, ale ...

  Read more...

   
 • 29.06.2024 13:14
  ČLK Seminář info: Moje vystoupení se obešlo s prezentací sotva ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Zebrak exekutori a PCR 5.10.2023Zebrak exekutori Zelonka uredni 5.10.2023Dne 5.10.2023 jsem byl naštěstí doma. Přišli dva vykonavatelé soudního exekutora a zámečník, vymáhat dalších 210 000 Kč, o čemž jsem neměl tušení. Obratem jsem zavolal PČR, aby výkonu „práva“ asistovala.   

Tentokrát měl každý videokameru (naposledy měli jednu pro tři osoby, kdy se mi ztratily osobní věci,  vykonavatelé se pohybovali samostatně po celém domě). Trval jsem na tom, aby celá skupina byla neustále pohromadě (zámečník zůstal na ulici - byl stejný jako při první movité exekuci - nechtěl být fotografován, stejně hlavní vykonavatel, v případě mé nepřítomnosti není vykonavatel povinen volat majiteli, že je násilím vnikáno do jeho domu, o rychlé finanční náhradě exekutorem majiteli lze pochybovat). Připomněl jsem jim, že jsou účastni úředního výkonu a nemají se tak za co jistě stydět. Díky přítomnosti a profesionálnímu přístupu dvou mladých policistů vypjatá atmosféra postupně slábla. Vykonavatelé snížili postupně svoji „razanci“, včetně mne. Měl jsem na konci dojem, že už jsou rádi, že to mají za sebou.

 Zebrak exekutori zamecnik 5.10.2023Zebrak exekutori vykonavatel 5.10.2023Počítače, tiskárna, hudební věž (30 let stará ještě z CH), televize a jízdní kolo (20 let staré), tedy zlomek vymáhané částky, jsou jedinými cennostmi v mém bývalém domě. Zabavit pracovní nástroje, dle zákona, nesmí a už vůbec ne majetek zapsaného spolku. Poprvé přijela i zřejmě „pravá ruka“ soudního exekutora Mgr. Jana Beneše - Bc. Robert Želonka, nicméně jen asistoval. PČR neměla důvod aktivně zasahovat, nicméně si nejsem jist, zda bych bez její přítomnosti ubránil své pracovní nástroje a majetek spolku. Mimochodem Policejní presidium vydalo interní pokyn nepomáhat exekutorům, není to jejich úkol. Mají řešit pouze případné konflikty (Mgr. Jan Beneš mne kdysi fyzicky napadl ve své kanceláři, PČR neřešila, nedošlo ke zranění). Exekutorovi tak zbývá najmout si případně ochranku. PČR v tomto případě opravdu „pomohla a sloužila“ občanovi.

U KS Praha – viz link níže, oznámila věřitelka a jedna ze žalobců Mgr. Jana Gavlasová „další právní kroky“. Tak jsem se dočkal… Naivně jsem měl za to, že už se mohu klidně věnovat své práci. Samozřejmě podám návrh na zastavení vymáhání. Je nesmyslné, pouze se formálně naplňuje zákon, bez naplňování jeho ducha a nalézání spravedlnosti. Všechna rozhodnutí soudu jsem splnil, žalobci je neuznávají, sami už nemají přehled, stejně jako soudci. Soudní exekutor jen poslušně vykonává jejich pokyny, včetně návrhu max. pokut.

Jeden příklad: soud nařídil moji omluvu na videu a umístit ji na tento web po dobu jednoho měsíce – poprvé žalobci kritizovali můj slušný dodatek, podruhé se jim nelíbilo, že omluva nebyla vždy hned na prvním místě (ale vždy na hlavní stránce), potřetí bylo vše v pořádku, ale žalobci popřeli zveřejnění? Kupodivu si najednou nevšimli omluvy, kterou si po celý únor tohoto roku mohli přečíst návštěvníci tohoto webu...  

Jeden z věřitelů s falešným titulem „JUDr.“ Martin Michal, zpronevěřil 600 milionů korun (nebyl potrestán), zmlátil novináře, v roce 2013 byl v exekuci 17 milionů korun (banka dluh nevymáhala (v roce 2003 se oženil se zpěvačkou Helenou Vondráčkovou). Vystupuje v bulvárních a dalších spřátelených médiích, kde mne pomlouvá a kam nemám přístup. Jeho syn Antonín Michal byl odsouzen za miliardové daňové podvody s pohonnými hmotami na 8 let (do vězení dosud zřejmě nenastoupil...).

Státu jsem už zaplatil celkem 7x 100 000 Kč, žalobci stále nejsou spokojeni. Neznám novináře, který by byl takto drakonicky trestán za nic, vyjma těch, co za svoji práci zaplatili svoji smrtí…

Exekuční příkazy ze dne 23.7.2023: 137.882,50 Kč  -  72.358,30 Kč  

Jedná se o flagrantní porušování svobody slova, práva veřejnosti na informování o veřejných osobách, které mají, dle Ústavního soudu ČR, sníženou ochranu svého soukromí. O dalším vývoji bude veřejnost informována, pokud ovšem nepřijdu opět o své pracovní nástroje a spolek o svůj majetek. Cílem je likvidace nezávislého novináře a jeho zpravodajství - držte palce! JŠ

***

Šinágl

České gestapo - Mobiliární exekuce EU-PZ 27.11.2018

Jan Šinágl přišel o počítač

 ***

ČT 1 15.3.2023: V exekuci – záběry řádění českého gestapa v mém bývalém domě - SPZ: EU-27-11-2018

KS Praha 18.9.2023: Agentura MM prohrála. Mohu ji a bulvární média žalovat na miliony…

Výkon trestu Antonína Michala je stále tabu – u Romana Janouška tabu nebyl ?!

***

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.00 (8 Votes)
Share

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)