Jan Šinágl angažovaný občan, nezávislý publicista

   

Strojový překlad

Nejnovější komentáře

 • 20.04.2024 12:42
  Mgr. Jana Gavlasová, advokát, Západní 449, 253 03 Chýně ...

  Read more...

   
 • 19.04.2024 18:09
  Ve Zlínském kraji dnes chybí 3000 míst pro přestárlé lidi.

  Read more...

   
 • 19.04.2024 16:56
  Spione und Saboteure – Wladimir Putin zeigt, dass er in seinem ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 14:44
  Ministerstvo zahraničí daruje Ukrajině pět aut. Jedno pancéřované ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 10:42
  Soukromý vlastník zcizil veškerý svůj majetek. Justice je bez ...

  Read more...

   
 • 18.04.2024 08:11
  Včera mi jeden pán v Praze, sledující mé zpravodajství ...

  Read more...


Portál sinagl.cz byl vybrán do projektu WebArchiv

logo2
Ctění čtenáři, rádi bychom vám oznámili, že váš oblíbený portál byl vyhodnocen jako kvalitní zdroj informací a stránky byly zařazeny Národní knihovnou ČR do archivu webových stránek v rámci projektu WebArchiv.

Citát dne

Karel Havlíček Borovský
26. června r. 1850

KOMUNISMUS znamená v pravém a úplném smyslu bludné učení, že nikdo nemá míti žádné jmění, nýbrž, aby všechno bylo společné, a každý dostával jenom část zaslouženou a potřebnou k jeho výživě. Bez všelikých důkazů a výkladů vidí tedy hned na první pohled každý, že takové učení jest nanejvýš bláznovské, a že se mohlo jen vyrojiti z hlav několika pomatených lidí, kteří by vždy z člověka chtěli učiniti něco buď lepšího neb horšího, ale vždy něco jiného než je člověk.

 


SVOBODA  NENÍ  ZADARMO

„Lepší je být zbytečně vyzbrojen než beze zbraní bezmocný.“

Díky za dosavadní finanční podporu mé činnosti.

Po založení SODALES SOLONIS o.s., uvítáme podporu na číslo konta:
Raiffeisen Bank - 68689/5500
IBAN CZ 6555 0000000000000 68689
SWIFT: RZBCCZPP
Jan Šinágl,
předseda SODALES SOLONIS o.s.

Login Form

Ricar Marek… Je trpce úsměvné, když se na dnešním breefingu vlády její předseda Sobotka (na dotaz novinářů o potřebné kvalifikaci Jourové) vyjadřuje ve smyslu, že seJourova v kloubouku v problematice dotací pohybuje už roky a že je to její tou nejlepší možnou kvalifikací. Chce tím snad premiér naznačit, že nebýt „odbornice“ Jourové, rozkradlo by se u nás ještě daleko více ze stamiliard EU?! Měl by si raději zajet za panem Řičářem do věznice v Českých Budějovicích. Ten by mu velice rychle vysvětlil, že za zabránění krádeží dotací se zavírá a za napomáhání k jejich rozkrádání se v ČR odměňuje ministerskými posty a dokonce i nabídkou eurokomisařství! …

Stížnost proti usnesení PČR-ÚOKFK o zahájení trestního stíhání proti ing. arch. Marku Řičářovi, ze dne 29.6.2009: Obviněný prozatím nebude komentovat, jak dlouhou větu policejní orgán vymyslel a že orientovat se, nejen v této jedné větě, nýbrž i celým napadeným usnesením, je občas nadlidský výkon. … Policejní orgán v napadeném usnesení nic neprokázal, zejména úmysl a nic netvrdil, natož prokázal. Celkově lze napadené usnesení charakterizovat jako nejasné, neurčité a nesrozumitelné. Místo toho, aby policejní orgán rozdělil své myšlenky na několik vět, aby je pochopil i průměrný čtenář, vytváří „jednu“ větu třeba i na celou „jednu“ stranu. A vrchol všeho je, že odůvodnění je zkopírovaná právní věta (výroková část napadeného usnesení).

Zločinní státní zástupci Rampula s Grygárkem už byli odejiti z VSZ v Praze. Kdy bude odejit JUDr. Boris Havel, další vykonavatel vůle politiků a ochránce jejich zločinnosti a který „zachránil“ Věru Jourovou před vězením a ČSSD před pádem?! ČR není schopna dlouhodobě čerpat dotace a přesto má pokračovat Jourová ve své hvězdné dráze nadále vzhůru…?! Všichni odpovědní to vědí, všichni mlčí, nikdo nekoná?! Hloupí, zbabělí, sami součásti systému a tudíž v ohrožení? Veřejnoprávní média naprosto selhávají! Hrají roli té nejposlednější služky za vskutku „jidášský groš“. Věřme, že země ještě najde sílu se tomuto korupčnímu moru postavit a začít ho řešit, politici to těžko budou. Těch slušných je příliš málo, než aby něco zmohli.

Události komentáře ČT 11.7.2014 – Alena Gajdůšková a Jan Zahradil proti Věře Jourové: Zahradil: „My jsme v EU kvůli fondům.“ To prý přivedlo Věru Jourovou do politiky, aby jeho tvrzení vyvrátila. VJ: „Mám regionální politiku hodně zakotvenou, umím jazyky (neřekla které a jak je ovládá, moderátor se jí nezeptal). Necítím se šedou myší, ale mám silné zázemí odbornosti. Nedám hlavu na špalek k IT projektům, tam tomu moc nerozumím.“

Ricar a JourovaPřál bych si, aby paní Jourová byla taková, jak ji presentují média a ona sama sebe. Její pozice je trvale neudržitelná, mezi občany důvěru vůbec nemá. V její funkci eurokomisařky, by si ČR koledovala o další ostudu, nejpozději při „grilování“, pokud ovšem není už i EP tak beznadějně zamořen korupcí a klientelismem jako ČR? Parlamentní Výbor pro Evropské záležitosti ji těžko bude „grilovat“ (už údajně to mimořádného zasedání vlády ve čtvrtek). Rád mu pomohu, bude-li „grilování“ veřejné. Pro tak významnou funkci by být mělo! Na nepravdě nelze budovat trvale nic hodnotného. Poměry v zemi jsou otřesné. Na lidech, kteří mají tak pochybnou minulost stavět nelze. Je zcela vyloučeno, aby člověk po tak dlouhé roky ve špičkových pozicí v tak korupcí prolezlé zemi byl „čistý jako lilie“. Tam se udrží jen ten, kdo nic neumí, poslouchá a na korupci vědomě participuje. Korupční struktury nikdy nepřipustí, aby byl u moci silný a charakterově odolný člověk, který by je ohrožoval. V současné situaci má možnost situaci řešit jen bohatý a nezávislý, jako je např. Andrej Babiš. Na kauze Jourová-Ŕičář-ČSSD se nyní ukáže jeho skutečná síla, síla Hnutí ANO, kvalita jejich poslanců a opravdovost jeho snah. Ke kauze Řičář jsem dosud zveřejnil s tímto už 16 článků. Všechna známá média jsou mnou informována. Nikdo nemá odvahu cokoliv napsat. Jediný Erik Best napsal odvážnější článek, cituji: „…V životopise však ve skutečnosti nemá nic jiného, co by zvlášť dokládalo její způsobilost pro funkci eurokomisaře. Stát se ministryní bylo jejím druhým největším výkonem. Umožnilo ho její zatčení v roce 2006 za podezření, že přijala dvoumilionový úplatek. Později byla Jourová za velkého jásotu zproštěna obvinění, nicméně věc se nikdy úplně nevysvětlila. Jestliže ty dva miliony neobdržela, která „Věra“ zmíněná v telefonním odposlechu je měla dostat? Bylo by pěkné moci napsat, že budoucí eurokomisařka ČR na svém ministerstvu podnikla významné kroky k omezení korupce v rozdělování evropských dotací a ve veřejných zakázkách, ale to by zkrátka nebyla pravda. Lze zato napsat, že v roli ženy je Jourová skutečně velmi dobrá.“

* * *

Ing. arch. Marek Řičář: Co jsem potkal v útrobách ČSSD v letech 2002-2006

… linka Paroubek – JUDr. Petr Topinka – Boris Havel fungovala na principu „dohoda předem“: koho, za co, na kolik, za kolik – důkazem budiž kauza Petr Forman od roku 2006 (ano, svého času náměstek ministra MMR Němce a v kritický moment jako milenec Jourové stál v cestě Paroubkovi v jeho tažení za Jourovou...), který byl obviněn a souzen za tzv. „vytunelování evropského investičního fondu“ v objemu ca 300mil.Kč – život mu až v roce 2011 zachránil nebojácný soudce Městského soudu v Praze JUDr. Braun, který prohlásil při vynášení pro Formana osvobozujícího rozsudku: celou kauzu si vymyslel žalobce Havel, zcela bez důkazů, jenom na základě přání.... - nicméně Jourová už v ten okamžik měla milence nového – šéfa odboru poradců MMR, za ministra Martínka, Čunka a Vondrušky – Ing. Nováčka...

… policistka Knappová s bezejmenným kolegou na podzim 2005 a v zimě 2005/6 na pokyn nadřízených z vedení útvaru nejen že odmítli vyšetřovat můj podnět o vydírání, korupci a podvodech lidí kolem Péti a Jourové, ale nakonec ještě zničili vyžádaný důkaz, který tyto zločiny potvrzoval

… předseda senátu Sotolář v průběhu líčení označil Jourovou samotným, familiárně zdrobnělým vlastním jménem „Věrka“ - poté, co byl mimicky a gesticky upozorněn SZ Havlem, se začervenal a opravil: „Jourová“... a k tomu:

Sotolář ani jednou nevyslyšel Hulíkovu = moji žádost, aby napomenul SZ Havla, který se zcela nepokrytě, hlasitě a přeexponovaně vysmíval z jeho pohledu nekonvergentním výpovědím a svědkům, polohlasně, mimicky a gesticky je dehonestoval a dával tak Sotolářovi prvosignální permanentní komentář ke všemu, co se v soudní síni odehrálo, neboli...

… a znovu - tragické a symptomatické: na podzim 2012 do sdílené kanceláře nastupuje jako koncipientka Věra Jourová, podle slov JUDr. Burdové přes její odpor a na základě toho, že byla dalšími advokáty ve sdružení přehlasována.... údajně ji v kanceláři ještě neviděla, svoje dokumenty má prý zamčené v plechovém trezoru a do databáze prý nemá Jourová přístup..... , místo tam dostala údajně na přímluvu JUDr. Brücklera (býv. vojenský prokurátor jako Havel?), který jí jako její advokát propásl termín, aby mohla inkasovat další miliony odškodného za svoje stíhání...., údajně aby nevymáhala na něm náhradu škody, zařídil jí stáž v kanceláři u bývalého kolegy JUDr. Bezděka (se kterým se prý kdysi rozešli ve zlém a rozdělili kancelář....), kterou čistě náhodou sdílí i JUDr. Burdová!?

* * *

MS Praha 20.10.2010: Protokol o hlavním líčení ve věci obžalovaného ing. arch. Marka Řičáře!!!

Já vím, že to je ožehavá otázka, ale nějaká konkrétní jména?

Když teď řeknu jméno, tak mám garanci, že tady pan státní zástupce mě neobžaluje? Já odpovím takto. Nejfrekventovanějšími jmény v souvislosti s údajnými manipulacemi okolo dotací, tak nejfrekventovanějšími jmény, o kterých se mluvilo tehdy na Ministerstvu byla jména pana Formana, paní Jourové. A pak tam lítala ještě další jména, ale myslím, že je to zbytečné.

Ale to říkám v tom smyslu, ono je to v podstatě takový signifikantní současným poměrům, to je směsice různých klientských vazeb, osobních, sexuálních, finančních a nic jiného ty lidi neřeší. Ty v podstatě ani nepracují.

Ten zkorumpovaný systém nenávidí toho Řičáře tak, že po něm půjdou nadosmrti, to není ani věc osobní ochrany apod. a součástí zkorumpovaného systému, podle mě, je i paní Jourová.

To, že paní Jourová po svém obvinění byla ve velmi úzkých vztazích s někdejšími, paradoxně i současnými činovníky toho Ministerstva a že je velmi agilní směrem ať už jde o Řičáře proti němu, nebo o svoje plány, tak to vím. Paní Jourová je nadále aktivní a v úzkém vztahu s lidmi z tehdejšího vedení i současného vedení Ministerstva pro místní rozvoj.

Koneckonců, to že to řešili postupně, ono to začalo někde za toho ministra Němce, tam byl mimo jiné Dimun, ale to, že to řešili a že to vnímali jako vážný problém, toho důkazem je nikoli, dnes už se zapomíná na jednu věc, všichni si myslí, že paní Jourová byla obětí nějaké kauzy, a že skončila kvůli tomu na Ministerstvu, nikoli. Paní Jourovou vyhodil tehdejší ministr Martínek.

Naprosto konkrétní jsme pak byli u toho Budišova, ale u toho Budišova já jsem paradoxně dělal pro pana starostu dohazoval dotace z jiných ministerstev, protože právě u Budišova on tvrdil, že to nepotřebuje, protože už to má s Věrou pořešené. Tvrdil, že jí dal 2 miliony a že tam Ministerstvo je už pořízené.

Naprosto konkrétní jsme pak byli u toho Budišova, ale u toho Budišova já jsem paradoxně dělal pro pana starostu dohazoval dotace z jiných ministerstev, protože právě u Budišova on tvrdil, že to nepotřebuje, protože už to má s Věrou pořešené. Tvrdil, že jí dal 2 miliony a že tam Ministerstvo je už pořízené.

A znáte osoby nebo víte o osobách, se kterými měl pan Péťa hlavní kontakt na Ministerstvu pro místní rozvoj?

Neznám všechna jména, ale i tak on tvrdil, tak jeho největší kontakt byla tehdejší náměstkyně paní Jourová, která byla jeho krajankou, která pocházela z Vysočiny, znali se dlouhá léta.

A víte, co od nich chtěl nebo co mu měl tento kontakt zajistit? Mám na mysli, jestli to byly nějaké standardní věci nebo nějaké věci nestandardní.

Podle mého názoru on se s ní stýkal a chtěl od ní poradit v rámci toho projektu, tvrdil o ní, že v uvozovkách je jejich, že jim poradí, pomůže, zařídí, aby ten projekt byl realizovatelný, aby měl nárok na čerpání dotací, aby zkrátka spatřil světlo světa a tvrdil, že se s ní dohodne, že paní Jourová je na jejich straně. I z těch podkladů jsme vycházeli, když jsme např. pana Péťu a paní Jourovou tehdy obvinili z trestných činů.

To znamená, na tom ministerstvu se poskytovaly dotace a teď o ty dotace to předpokládalo určitý postup, který tady soud zjišťuje, který se musel dodržet atd. a někdy se nedodržel nebo se tam něco obcházelo atd. Tak jestli o tom něco víte a zejm. v souvislosti s paní Jourovou.

Pan Péťa i pan Doležel vždycky tvrdili, že paní Jourová je tzv. jejich. To znamená, že pomůže, zařídí atd. Pokud si dobře vzpomínám, tak ten projekt původně zámek Budišov byl hluboko v poli poražených, abych tak řekl a později se dostal na jednu z čelních příček a vím, že jsme tenkrát zajistili spoustu korespondence mezi paní Jourovou, starostou Péťou, což asi by nebylo nic proti ničemu, ale i při tom obvinění jsme vesměs vycházeli ze záznamů Televize Nova nebo i našich potom vlastních a po poradě se státním zastupitelstvím jednoznačně padlo obvinit paní Jourovou. A ona se sama netajila některými nestandardnostmi na tom ministerstvu. Vzpomínám si, že cestou z letiště toho navyprávěla poměrně hodně, nicméně potom v protokolu se toho objevila polovina, dnes už tvrdí něco jiného. Co je psáno, to je dáno a co se řeší cestou v autě je zapomenuto.

 

Jan Šinágl, 21.7.2014

* * *

iDNES 24.11.2013: Před sedmi lety se chtěla Jourová z ANO zabít, dnes rozhoduje o vládě

* * *

Ing. arch. Marek Řičář:

„Kdo mlčí ke zločinu, stává se jeho spojencem… a kdo se jednou ohne, už zůstane ohnutý do konce života. Moji předkové zločinu neposluhovali, ať už to byl zločin nacistický nebo komunistický, a ani já se neohnu před zločinným SYSTÉMEM, který svou moc staví na zneužívání zákona, justice a policie pro potřeby korupční mafie a na strachu a poslušnosti lidí. Proto budu bojovat až do úplného konce a nemůžu nikdy akceptovat „trest“ za něco, co jsem nespáchal a spáchat nemohl. Nemůžu po 7 letech, které mně a mojí rodině vzal SYSTÉM, přistoupit na falešnou hru na spravedlnost a právo a stát se figurkou ve hře mocných. Před 7 lety jsem byl mafií „pohřben“, nemám nic, nejsem nikdo, na mém „hrobě“ slaví politická prostituce, lidská špína a STRACH… a právě já, který více nejsem, než jsem, Vás volám: nemlčte!, překonejte svůj strach!, nenechte se zneužívat!, neposluhujte!, pomozte!“

* * *

PETICE: Zrušení rozsudku a obnovení procesu Ing. Arch. Marka Řičáře - Josefa Marka

* * *

Czech „Watergate“: Ing.arch.Marek Řičář & Fabricated Cause Bono publico – emergence and crucial points

Tschechische „Watergate“: DIE CAUSA ING.ARCH. JOSEF MAREK - ŘIČÁŘ

Aufhebung des Urteils und Erneuerung des Prozesses Ing. Arch. Marek Řičář - Josef Marek

* * *

Causa Řičář: Jak politická mafie bezohledně zlikvidovala život rodiny s pěti dětmi (I.)

Causa Řičář: Osm let bezmoci a postupné likvidace (II.)

Causa Řičář: Monstrproces politické a justiční zvůle (III.)

* * *

Případ Josefa Marka, dříve ing. arch. Marka Řičáře je zřejmým justičním zločinem!

MS Praha 20.10.2010: Protokol o hlavním líčení ve věci obžalovaného ing. arch. Marka Řičáře!!!

Žádost o udělení milosti ing. arch. Marku Řičářovi předána Hradem na MsP!

Ing. arch. Marek Řičář: Co jsem potkal v útrobách ČSSD v letech 2002-2006

Spravedlivý soud nevinného Ing. arch. Marka Řičáře nás teprve čeká!

Marek Řičář, vězeň svědomí: ČESKÉ PEKLO 2014 ve srovnání s vězením v roce 1930 !!!

Zrušení rozsudku a obnovení procesu Ing. Arch. Marka Řičáře - Josefa Marka

Dopis GŘ ČT Petru Dvořákovi ve věci kauzy ing. arch. Marka Řičáře

Kauza Řičář: média informována, všechna dosud svorně mlčí…?!

Ing. arch. Marek Řičář mezi nejhorší spodinou ve věznici Všehrdy v akutním ohrožení života!

Otřese Českou republikou kauza Řičář jako s USA kauza Watergate?!

Osobní dopis manželky ing. arch. Marka Řičáře, matky pěti dětí

Brusel: V IT technologiích Česko vážně selhalo, autora nejlepšího IT projektu BONO PUBLICO ing. arch. Marka Řičáře zavřelo!

Věra Jourová eurokomisařkou by byl výsměch dobrým mravům a spravedlnosti !!!

Věra Jourová, skvělá ženská…?!

* * *

Diskutujte: Kalousek a pohřeb už dávno mrtvé demokracie
Mrzílek ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) — 2014-07-21 09:27

Citát, že totiž poslanci hlasují podle svého nejlepšího vědomí a svědomí je u nás jenom kytát, jak říkával Jan Werich. Nastrčení komunisté v "pravicových" stranách hlasují tajně podle svého nejlepšího vědomí a svědomí pro předsedu KSČM na místo prvního místopředsedy parlamentu. Jak jinak je to o nás bez nás.

P.S.

Eurokomisařka Věra Jourová byla obviněná v kauze Budišov. Zproštěna pro nedostatek důkazů, ne proto, že se skutek nestal! Vyšetřující policisté, kterým se přiznala, jak vypovídali před soudem pod přísahou, byli odvoláni, důkazy zničeny.

* * *

#126

2016-01-14 15:11

Velice dobře jsem znal hlavního aktéra Peťu, byla to nejhorší zrůda, jakou jsem poznal. Posílat Ukrajince na podnikatele bylo jeho hobby. A o té eurokurvě je lépe ani nemluvit.

#127

2016-01-15 14:27

Nesmíte zapomenout, že jsme (zřejmě) stále? totalitním státem, kriminálním státem, kde stále mají hlavní slovo komunisté. Ano, komunisté, kteří se rozutíkali do různých politických stran a všude možně občanům škodí. Je to obrovské zlo, které nebylo do dnešních dnů potrestáno za zvěrstva proti lidskosti, které do dnešních dnů jimi bylo spáchané. Pak se nesmíme divit tomu, že zde žádná spravedlnost není a asi ani nebude! 

* * *

Bratranec ing. arch. Marka Řičáře jmenován Papežem novým plzeňským biskupem

Tomáš Holub byl Papežem jmenován novým plzeňským biskupem - http://tisk.cirkev.cz/z-domova/tomas-holub-novym-plzenskym-biskupem/ - je bratrancem ing. arch. Marka Řičáře. Boží Mlýny melou někdy hodně pomalu, ale zato jistě.

J.Š.23.2.2016

* * *

Čeští úředníci podřízení Věře Jourové šidí Evropskou unii a nechali se chytit

Komisařka Jourová zase hájila Brauna, kterému europoslanci zazlívají, že porušil evropské předpisy, když před třemi lety v roli náměstka ministra pro místní rozvoj spolurozhodoval o zřejmě zmanipulované zakázce na monitorovací systém pro eurodotace na léta 2014-2020 … http://echo24.cz/a/isz2v/cesti-urednici-sidi-evropskou-unii-a-nechali-se-chytit ... Třem vysokým českým úředníkům z Bruselu hrozí neslavný návrat do Prahy. Během sporů o dostavbu českých dálnic se zřejmě dostali do střetu zájmů, který může donutit k rezignaci dokonce dvě eurokomisařky, Češku Věru Jourovou a Rumunku Corinu Cretuovou. Na nebezpečí upozornil jeden z e-mailů, které našli hackeři z White Media v korespondenci premiéra Bohuslava Sobotky. … Odeslal ho druhého prosince zastupující šéf kabinetu komisařky Jourové Daniel Braun náměstkovi ministra životního prostředí a bývalému manažerovi Lovochemie Vladislavu Smržovi. … Na závěr zprávy doporučuje, že je třeba s Evropskou komisí jednat zvlášť o každém projektu, v první řadě o těch, které nevyvolávají vážnější spory. Potom je Evropská komise „schválí s dalším přimhouřením očí“. Řád zaměstnance Evropské unie 11.čl. nařizuje: „Úředník plní své služební povinnosti a řídí se výhradně zájmy Unie. Nežádá ani nepřijímá pokyny žádné vlády, orgánu, organizace nebo osoby mimo jeho orgán.“ Braunův e-mail je dokladem, že Nejdl, Miko i sám Braun služební řád porušili. … Očekávaný skandál úředníků Nejdla a Brauna může ohrozit i jejich komisařky. Na oba české byrokraty se už dotazoval dopis kontrolního výboru europarlamentu odeslaný komisařce Cretuové loni v prosinci.

Tolik citace ze článku. Skutečná, nezávislá eurokomisařka, hájící zájmy EU, by musela okamžitě těmto třem svým českým podřízeným euroúředníkům dát výpověď a sama iniciovat vyšetřování a jejich potrestání. Věra Jourová se tak pokouší opět zakrývat svoji minulost. Takto neomluvitelně jedná jen člověk se špatným svědomím. Článek byl zveřejněn 4.2.2016. Dodnes veřejnoprávní média České republiky, včetně bulvárních, mlčí?!

J.Š.25.2.2015

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.44 (9 Votes)
Share

Komentáře   

+8 #3 Božena Harmáčková 2014-07-22 13:35
Mám velmi podobné zkušenosti s praktikami na MMR, které více než úzce souvisí s propojením státní správy, samosprávy a justice.Poté, co jsem dostala v r.2006 výpověď ze zaměstnání z MČ Praha 1 o které OS Pha 1 rozhodl v březnu t.r., že je neplatná, se stal ten, který mi účelovou výpověď dal RnDrJan Uxa tehdejší tajemník MČ Phy 1 a tehdejší starosta MČ Phy 1 Vihan dostali oba významné zaměstnání - ředitelé odborů na MMR. Tam pokračovali a pokračují v rozkrádání obecního majetku dosud.Zneužíval i a zneužívají informací získaných z pozic svých funkcí ke svému obohacení a odměňování svých prominentů. (Ex starosta Vihan luxusní byt na Senovážném nám. do vlastnictví a dům v Templové 6, ex tajemník Uxa v Jungmannově ul.7 luxusní byt do vlastnictví...a další...)Vše mohu prokázat důkazními materiály. A tam, kde se občané bránili nastoupila justiční mafie - OS Praha 1 a Městský soud ve Spálené. Oběma pánům lze zcela bez obav přišít zneužívání pravomocí veř.činitelů.
-16 #2 Karburátor 2014-07-21 21:36
Šinágl patří do blázince a za válečné štváčctví na kandelábr.
+14 #1 Jirka 2014-07-21 20:20
Věra Jourová byla ministrem pro místní rozvoj Radko Martínkem v roce 2005 z tohoto ministerstva, kde pracovala jako náměstkyně ministra, vyhozena pro pracovní neschopnost.
Česko bude mít v Evropské komisi velmi slabou zástupkyni. Jak se totiž zdá, jedinou kvalifikací V. Jourové je, že je žena.

Jmenování Jourové je skandálem české politiky
vasevec.parlamentnilisty.cz/.. ./...

Komentovat články mohou pouze registrovaní uživatelé; prosím, zaregistrujte se (v levém sloupci zcela dole)